Sağlık

Datça Macunu ile Akciğer Detoksu

Yazar:

Tarih:

Sigara bıraktırıcı, akciğer detoksu olarak bilinen datça acıbadem macunu ile alakalı bu kullanıcı yorumları sayfamızda datça acıbadem macunu kullananlar tarafından paylaşılacak olan şikayetleri ve yorumları okuyabileceksiniz. Sigara bıraktıran ürünler hakkında araştırma yapanlar akciğer detoksu nedir, ne işe yarıyor çok iyi bilirler. En azından sigarayı bıraktırdığı iddia edilen ürünleri araştırdıklarında bu konuda bilgi sahibi olmuşlardır. Yine de kısaca akciğer detoksu nedir, neden önemlidir sorularına birkaç cümle ile değindikten sonra datça acıbadem macunu hakkında sizlere detaylı bilgileri aktaracağım.

Akciğer Detoksu Neden Önemlidir?

Detoks, en kısa tanımıyla vücuttaki zararlı maddelerin uzaklaştırılması olarak bilinmektedir. Özellikle sigara içen insanların dikkat etmesi gereken bu konuyu aslında hepimizin uygulaması gerekiyor. Sigara içmenize gerek yoktur. Eğer büyükşehirlerde yaşıyorsanız bir şekilde havaya salınan zararlı gazları teneffüs etmişsinizdir. En kötü ihtimalle araçlardan çıkan gazlar bile ciğerlerin kirlenmesine, zarar görmesine yetmektedir. Bu nedenle doğal besinlerle akciğer detoksu yaptırmak gerekiyor. Bunun için Youtube‘da yüzlerce akciğer detoksu nasıl yapılır videosu bulmanız mümkündür. Buraya kadar anlattıklarımız eŞikayet.net sitesi editörlerinin kendi yorumları olup bu noktadan sonraki bilgiler datça acıbadem macunu satış sitesinden derlenerek hazırlanmış bilgilerdir.

Papaya Slim Kullanıcı Yorumları

Papaya Slim Kullanıcı Yorumları

Datça Acıbadem Macunu Nedir?

Bu ürün acıbadem ağacındna elde edilen macundan üretilen ve içerisinde acıbadem macunu, zencefil, meyan kökü ile birlikte tatlandırıcı olarak bal bulunan bir akciğer detoksu ürünüdür. Sigara bırakmakta zorlanan kişilerin kullandıktan 2 ay sonra ciğerlerinin temizlendiği ve sigarayı bıraktırdığı iddia edilmektedir.

 • 1 kutu datça acıbadem macunu: 59 TL
 • 2 kutu datça acıbadem macunu: 118 TL (ücretsiz kargo)
 • 3 kutu datça acıbadem macunu: 149 TL (ücretsiz kargo)

Bu ürünü satın aldığınızda meyan ve zencefil bitkileriyle hazırlanan sağlıklı bitki çayıda hediye olarak gönderiliyormuş. Bu çayın amacı ise sigarayı bırakmanıza yardımcı olmaktır.

Megamax Nedir? Megamax Kilo Aldırıcı Kullanıcı Yorumları

Megamax Nedir? Megamax Kilo Aldırıcı Kullanıcı Yorumları

Datça Acıbadem Macunu Kullanımı

Genel olarak sitelerinde yukarıdaki bilgiler paylaşılmış ürün ile alakalı. Diğer bilgiler akciğer detoksu ile alakalı olup zaten bilinen genel bilgilerden bahsedilmiştir. Ürünün kullanımı ile alakalı detaylı bilgiye ulaşılmamıştır. Eğer sipariş vermeyi düşünüyorsanız lütfen ürünü aldığınız yere nasıl kullanılır sorusunu yöneltiniz.

Datça Macunu Yan Etkileri

Maalesef ürünün satış sitesinde herhangi bir bilgiye rastlamadık. Ürünün yan etkileri ile alakalı varsa eğer ürünün içerisindeki bilgilendirme yazılarını okuyunuz.

Angel Bra Sütyen Kullananlar, Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Angel Bra Sütyen Kullananlar, Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Datça Macunu Kullanıcı Yorumları

Datça, Muğla’nın bir ilçesidir. Datça’da bulunan ağaçlardan elde edilen bu ürün ile alakalı merak ettiğiniz tüm soruları yorum alanından sorabilirsiniz. Eğer datça acıbadem macunu kullananlar arasındaysanız lütfen ürün ile alakalı kullanıcı yorumları ve şikayetleri diğer insanlarla paylaşarak onların da bilgilenmesine yardımcı olunuz.

Akciğer Detoksu Kullananlar ve Şikayetleri

eŞikayet Hakkında

Bu site yaklaşık 8 yıllık bir bilgi ve birikimin neticesinde aktif olarak yayına başlamıştır. Daima tüketicinin yanında olan eşikayet.net sitesinde siz de almış olduğunuz ürün ile alakalı yaşadığınız sorunları diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

3 YORUM YAPILMIŞ

 1. İbrahim

  31 Temmuz 2017 at 07:25

  Kaç yaşımda sigaraya başladığımı hatırlamıyorum bile. Vücuduma verdiği zararın farkındayım ancak bir türlü bırakamıyorum. Kaç kere sigarayı bırakmayı denedim. Bir iki hafta bırakıyorum, içmiyorum ama sonradan bir kriz anında yakıyorum bir tane ve kendimi yine başlamış buluyorum. Bir arkadaşım akciğer detoksu sigara bıraktırıcı bu ürünü önerdi. Lütfen biri birşey yazsın. Bunu kullanmaya başladıktan sonra sigarayı bırakabiliyor muyum? Lütfen yazın.

  • Faruk

   1 Ağustos 2017 at 21:04

   İbrahim kardeş bence boşuna deneme. Eğer sigarayı bırakmak istiyorsan bunu kafanda bitirmen gerekiyor. Yok ben sigara bırakma bandı kullandım yok ben akciğer detoksu kullandım filan bu türlü şeylere pek itibar etmemeni tavsiye ederim. Eğer illa ki paranı bir yerlere harcamak istiyorsan sigara bıraktırıcı ürünler yerine çekirdek filan al hiç değilse sigarayı unutturarak bir nebze olsun yardımcı olur. 🙂

 2. Yavuz Doğantürk

  16 Ağustos 2017 at 05:53

  ben sigara kullanmıyorum. nefes alıp verirken zaman zaman zorlanmaktayım. Öyle anlar oluyor ki sanki bir daha nefes alamayacakmış gibi hissediyorum. Akciğer detoksu diye bir ürünü duydum ve ciğerlere çok iyi geldiği belirtiliyor. Acaba kullanırsam akciğer detoksu fayda gösterir mi? Admin yardımın gerekiyor.

Sen de Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir