eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

DATÇA MACUNU

1 5.886

DATÇA MACUNU GELDİ FAKAT RESMEN ŞOK OLDUM. 3 adet acıbadem macun 1 adet sigara bıraktırıcı çay çıktı içinden. Macun kavanozlarının ikisinin kapağı ezik büzük olmuş. Koydukları ambalajın içine dökülmüş. Diş beyazlatma tozu ise zaten çıkmadı. Telefonları da yok ne yapmalıyım bilmiyorum. Sorun firma tarafından eğer çözülmezse datça macunu ile alakalı şikayetleri her yere yazacağım. Aldatılmış hissediyorum…

Bu şikayet DATÇA MACUNU ALIRKEN DOLANDIRILMAYIN başlıklı şikayet ile ilişkilendirilmiştir. Daha fazla detaya ulaşmak için linke tıklayınız.
Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. Sadettin izci

    2.5 ay önce nurs tv den macerasının tavsiyesi üzerine sırlı bitkiler macununu sipariş verdim iki alana iki hediye yanında birde krem vardı kargocu kargoyu açmamı beklemedi bırakıp gitti açtım iki adet macun ve kremi yok yerine boş kutularılar var almış oldigum 0212 700 00 91 nolu tlf ile irtibata geçtim ama boş hala sorun çözülmedi faturada çıkmadı ürünlerde anlatıldıgı gibi degil gelen iki kutuyu bitirmek üzereyim şikayetlerde bir degişiklik yok yogunluk devam ağrılar devam kısacası hepsi yalan alıp da benim gibi pişman olmayın tüketici heyeti ile fatura olmadığından ilgili birimlere suç duyurusunda bulunacağım sakın kanmayın gelen ürünle reklamda gösterilen ürün arasında dağlar kadar fark var aldanmayın.