Kozmetik

Deniz Butik

Yazar:

Tarih:

deniz butik şikayet, yorum

Deniz Butik, hem online hemde parekende olarak bayanlara yönelik elbise üretip satan bir firmadır. Burada deniz butik abiye, etek, bluz modelleri ile ilgili şikayetleri ve yorumları paylaşabilirsiniz. Bu markayı tercih edenlerin çoğu hem fiyatları uygun olduğundan dolayı hem de oldukça değişik modelleri sattıklarından dolayı tercih ediyor. Bu markadan memnun kalan insanlar olduğu gibi deniz butik ile alakalı şikayet yazanlar da var.

Deniz Butik Şikayetleri

Deniz Butik’in telefon numarası 0850 888 0369 olup buradan yaşamış olduğunuz sorunları, önerileri ve istekleri paylaşabilirsiniz. Firmanın adresi İstanbul Maltepe’de olup şu şekildedir: Çınar Mh. Coşkun Sk. Erduran Apt. No:13/C

Dilerseniz deniz butik firmasını buraya tıklayarak facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Siz de deniz butik şikayet konusunda yaşamış olduğunuz sorunları başka insanlarla da paylaşabilirsiniz. Yorum yada şikayet paylaşmak için yorum ekle linkine tıklayınız.

eŞikayet Hakkında

Bu site yaklaşık 8 yıllık bir bilgi ve birikimin neticesinde aktif olarak yayına başlamıştır. Daima tüketicinin yanında olan eşikayet.net sitesinde siz de almış olduğunuz ürün ile alakalı yaşadığınız sorunları diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

Sen de Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir