eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Dephyto Batık Kremi

Kıl dönmesi sorunu olanlar için tavsiye edilen dephyto batık kremi hakkında kullananlar tarafından paylaşılacak olan dephyto şikayetleri ve kullanıcı yorumları bu yazımızda paylaşılacaktır. Ürün ile alakalı merak ettiğiniz soruların yanıtlarına da bu yazımızdan ulaşabileceksiniz. Ürünün satış sitesi www.dephyto.com.tr olup değişik internet sitelerinden de ürünü sipariş verebiliyorsunuz.

Kıl Dönmesi Nasıl Oluşur?

Kıl dönmesi, kol ve bacaklar, çene altı ve kasık bölgesinde oluşabilmektedir. Özellikle ağda veya epilasyon sonrasında kıllar deri altında kalmaktadır. Epilasyon sonrasında tamamen alınmamış artık kökler cilt altında büyümeye başlarlar. Bunlar cildi delip çıkamadıklarından dolayı deri altında kıvrım kıvrım uzamaktadır. Bu olay kıl dönmesi olarak bilinmektedir. Özellikle bayanlarda ağda ve epilasyon sonrasında, erkeklerde ise tıraş sonrasında görülmektedir.

Dephyto Batık Kremi Nedir?

Dephyto kıl dönmesi kremi ise adından da anlaşılacağı üzere batık sorunu olanlar için kullanılması tavsiye edilen bir üründür. Eczanelerde satılıyor mu? Bu konuda emin olmadığımızdan dolayı yanlış bilgi vererek yanlış yönlendirmelerden bulunmak istemiyoruz ancak internet üzerinden değişik internet sitelerinden satın alabiliyorsunuz. İşe yarıyor mu? İşte bu noktada sizlerin yorumları ve şikayetleri devreye girecektir.

Bu ürünün kıl dönmesi görülen 192 kişi üzerinde denendiği ve yüzde 86.5’lik bir iyileşmenin olduğu satış sitesinde belirtiliyor. Yani yüzde 13.5’lik bir kitlede işe yaramamıştır. Ürünün tanıtım videosunu izlediğimde yan etkisinin olmadığı ve herkesin rahatlıkla kullanabileceği belirtilmiştir.

Dephyto Kremin Satış Fiyatı

Kıl dönmesi için krem satın almak isteyenlerin önünde 3 farklı seçenek bulunuyor. Dileyenler dephyto kremi sadece 69 TL ödeyerek sahip olabilirler. Dileyen kişiler ben krem kullanmak istemiyorum bunun yerine 39 TL karşılığında dephyto jeli kullanmak istiyorum diyerek sipariş verebilirler. Ya da neyin farklı olduğunu öğrenemediğim dephyto batık kremi plus ürününe 119 TL ödeyerek sahip olabilirler.

Dephyto Batık Kremi Kullanıcı Yorumları

Evet değerli eŞikayet.net sitesi takipçileri… Siz de dephyto batık kremi ile alakalı kafanıza takılan soruları yorum alanından sorabilirsiniz. Yapacağınız her bir yorum bizler için değerli olup eğer ürünü kullandıysanız dephyto şikayetleri de bu ürünü kullanmak isteyen kişilerle de paylaşabilirler.

KULLANICI YORUMLARI ALANI