eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Derm Fix Krem

Merhaba. Bu yazımızda dermfix isimli kırışıklık giderici krem ile alakalı derm fix kullananlar tarafından paylaşılacak olan kullanıcı yorumları ve dermfix şikayetleri yayınlanacaktır. Ayrıca ürün hakkında fiyatı, yan etkileri, satılan yerler gibi konuları da açıklayarak sizlerin tarafsız bir şekilde yorum yapabilmesine zemin hazırlayacağız. Piyasada birçok kırışıklık ve gözaltı morarmalarını kapatan ürünler bulunsa da her marka ön planda olmak için elinden geleni yapıyor. Bunlardan bir tanesi de DERMFIX isimli üründür.

Dermfix Nedir?

Bu ürün özellikle de gün boyu ayakta kalan, çalışan insanların kullanabileceği bir kremdir. Yoğun iş temposundan sonra göz altında oluşan morlukların giderilmesi amacıyla yada ciltte oluşan kırışıklıkların yok edilmesi amacıyla kullanabilirsiniz. Ya da dileyen kişiler özellikle yüz bölgesindeki ton farklılıklarını ortadan kaldırmak için kullanabiliyorlar. İçerisinde bitkisel içeriklerin olduğu iddia edilmektedir.

Özellikle makyaj yapan insanlar makyaj sonrasında kimyasal maddelerin cilde zarar vermemesi için göz çevresinde bu ürünü kullanmaktadırlar. Gerginleştirici özelliği sayesinde ise kırışıklardan kısa sürede kurtulabiliyorsunuz.

Derm Fix Kremin İçindekiler

Bu ürünün içerisinde buğday yağından gül suyunun ekstratına, mikro tanecikli aktif bileşenlerden koenzim Q10’a kadar birçok bitkisel maddenin yanı sıra A ve E vitamini de bulunmaktadır. Yan etkileri noktasında hiç bir yan etkisinin olmadığı söylense de bu türlü ürünleri kullanmadan önce orjinal ürün satın alıp almadığınızdan emin olunuz.

Hem erkeklerin hem de kadınların kullanmasında bir beis yoktur. Satış sitelerinde iddia edildiğine göre yapılan deneylerde yüzde 93’lük bir başarıya ulaşılmıştır. Her cilt tipinde kullanılan bu krem ile alakalı kullanıcı yorumları aşağıda paylaşılacaktır.

Dermofix Nasıl Kullanılır?

İki farklı ürün bulunuyor dermofix setinin içerisinde. Bunlardan bir tanesi dermo fix gece kremi diğeri ise dermofix gündüz kremidir. Sabahları kalkıp el yüz yıkadıktan sonra gündüz kremini, iş dönüşü yada uyku vaktinden önce de yüzünüzü temizleyerek gece kremini kullanıyorsunuz. Her kozmetik ürününde olduğu gibi dermofix kremi de düzenli olarak kullandığınızda yaklaşık 1 ay gibi bir sürede etkili sonuçlar elde edeceksinizdir.

Dermfix Kullanıcı Yorumları

Değerli eŞikayet.net takipçileri. Dermfix kremin satış fiyatı şu şekildedir:

  • 1 kutu dermfix satış fiyatı 39 TL + 10 TL kargo bedeli
  • 2 kutu dermfix satış fiyatı 89 TL + Ücretsiz kargo
  • 3 kutu dermfix 119 TL + Ücretsiz kargo

Bizce bu üründen çoklu sipariş vermeden önce 1 adet satın alıp denemeniz daha iyi olacaktır. Neticede alacağınız ürün yüzde 100 etki gösterecek diye bir kaide yoktur. Bu nedenle aşağıdaki yorum alanını da sizler için ayırıyoruz. Siz de dermfix kullananlar olarak yorum alanından ürün hakkındaki tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.