eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Dermolife Çinko Oksit Krem

Merhabalar. Halk arasında çinko oksit kremi olarakta bilinen dermolife panthenol 200 ml pişik kremi ile alakalı bu yazımızda dermolife şikayet ve kullanıcı yorumları yayınlanacaktır. Satış fiyatı 7 TL olan bu ürünü internet sitelerinden de satın alabiliyorsunuz. Deniz Pharma tarafından geliştirilen bu krem ile bebeklerinizin cildi daha rahat olabilir. Ayrıca birçok kişi içerisindeki çinko oksit maddesi nedeniyle bu ve benzeri pişik kremlerini cilt bakım kremi olarakta kullanmaktadırlar. Bakınız: çinko oksit krem nedir

Dermolife Panthenol Losyon

Bu losyonun içerisinde yüzde 20 kadar çinko oksit karışımı ve zeytinyağı bulunmaktadır. Genel olarak bebekler için kullanılması tavsiye edilse de hafif yanıkların tedavisinde de kullanılabilirsiniz. Bebeğinizin her bezini değiştirdiğinizde -pişik varsa- bu kremi masaj yaparak çocuğunuza sürebilirsiniz. İnternet sitelerinde de bulabileceğiniz çinko oksit krem eczanelerde de satılmaktadır.

Çinko Oksit Krem Kullananlar

Siz de dermolife ürünleri ile alakalı yorum ve şikayetleri insanların bilgienmesi adına paylaşabilirsiniz. Sizce dermolife panthenol 200 ml losyon gerçekten etkili bir ürün müdür? Çocuğununz cildine bir zarar veriyor mu yoksa kaliteli bir ürün müdür? Yorumlarınızı paylaşırsanız memnun oluruz.

KULLANICI YORUMLARI ALANI