eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Dialab Damla Nedir?

Dialab şeker damlası işe yarıyor mu? Dialab şikayet ve yorumları

Dialab damla nedir başlığıyla hazırladığımız bu içerikte dialab kullananlar tarafından paylaşılacak olan gerçek dialab şeker damlası kullanıcı yorumları ile birlikte eğer memnun kalınmayan bir ürünse dialab damla şikayetleri de yayınlanacaktır. Şeker hastaları tarafından kullanıldığından yüzde 96 kadar bir iyileşmenin gerçekleştiği belirtilse de bir ilaç olmadığını, reçete ile satılmadığını belirtmek isteriz. O nedenle dialab diabet damlasını kullanmadan önce mutlaka doktorunuzdan onay almanızı tavsiye ederiz.

Dialab damla nedir?

Dialab, şeker hastalarının bitkisel tedavi amaçlı kullandığı, doktor tarafından reçete edilmeyen bir üründür. Erkek-kadın herkesin kullanabileceği dialab şeker damlası kargo bedeli ile birlikte 99 TL’ye satılmaktadır.

Dialab kullananlar arasından memnun olan kişilerin olduğunu söylemek mümkün olsa da lütfen doktorunuza danışmadan hareket etmeyiniz. Satış sitelerinde dialab damlanın yan etkileri yoktur, tamamen bitkisel bir üründür rahatlıkla kullanılabilir deniliyor olsa da temkinli olmakta yarar vardır.

Herkesin sağlık durumu aynı değildir. Bu damlanın içinde bulunan bir maddeye karşı allerjiniz olabilir. O nedenle lütfen doktorunuzdan onay aldıktan sonra dialab damla ve benzeri ürünleri kullanınız.

Dialab damla şikayetleri

Bu arada HaberTürk’ün internet sitesinde yer alan dialab damla ile alakalı paylaşılmış bir köşe yazısını okumak isteyenler için buraya tıklayabilirler.
Dialab damla kullananlar ve şikayetleri
Dialab damla kullananlar ve şikayetleri

Dialab Kullananlar

Dialab şeker damlası yeni bir ürün olduğundan mütevellit hakkında pek fazla detay bulunmamaktadır. Satış sitelerinde de ürünün içerisinde yer alan bitkiler nelerdir, kimler kullanamaz ya da daha fazla bilgiye rastlamadık. Sitemizde paylaşılan diğer sağlık ürünleri ile alakalı merak ettiklerinizi buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Birçok satış sitesi bulunuyor. Hepsinde de dialab damla resmi satış sitesidir şeklinde ibare bulunuyor. O nedenle sayfanın altında bulunan dialab damla kullananlar alanını inceleyip ürün hakkında paylaşılan dialab şikayetleri ve tavsiyelerini incelemelisiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

2 YORUM
  1. Mehmet Gürsu

    Şeker hastaları için damla diye sattılar kullanıyorum kaç gündür fakat bir faydasını görmedim. Sizi şikayet edecem, dava açacağım. İnsanların sağlıkları üzerinden prim elde etmek kadar adi bir şey yoktur. Hastalığımızı kullananarak bizim umutlarımızla oynamaya hiç bir hakkınız yok. Yazıklar olsun.