eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Dodge X1 Cep Telefonu

Az önce Seymen TV’de Dodge X1 tuşlu cep telefonu tanıtımını izledim. Bu yazıda dodge x1 cep telefonu şikayet, kullanıcı yorumları ve ürün incelemesi yayınlanacaktır. Satış fiyatı 99 TL olan dodge x1 cep telefonu özellikleri ise öyle abartıldığı gibi bir ürün değildir. Piyasa fiyatının 399 TL olduğu iddia edilen bu telefon sürekli aynı fiyata yani 99 TL’ye satılmaktadır. Diğer cep telefonu ürün inceleme yazı ve videoları için esikayet.net/cep-telefonu kategorisini incelemeyi unutmayınız.

Dodge X1 Özellikleri

Bu telefonun reklamını 2 defa üst üste verdiler. Ben yayını kapattıktan sonra devam etti mi? bilemiy orum. Öncelikle yayın canlı olmadığından dolayı kampanyayı kaçırma gibi bir durum söz konusu değildir. Acele etmeyiniz. Öncelikle insanlar dodge x1 cep telefonu ile alakalı neler söylemiş, kullanıcı yorumları ve şikayetleri ne yöndedir diye bir araştırma yapınız. Her ne kadar 99 TL’de olsa paranızı çöpe atmak istemezsiniz. Telefon Java destekli olup android telefon değildir. Yani söylenildiğinin aksine akıllı bir telefon değildir. Fakat telefona whatsapp, facebook gibi sosyal uygulamalar yüklü olarak size gelmektedir.

Hafıza kartı desteği bulunmaktadır. Kamerası 2 MP olup kaliteli görüntüler çekmeyi beklememek gerekir. Kamera kalitesi çok düşük bir telefondur. Fakat kardeşim benim kamerayla işim olmaz, sadece alo desin yeter diyorsanız bu telefonu da alabilirsiniz, başka uygun fiyatlı telefonlara da bakabilirsiniz.

  • 2 MP Ön Kamera
  • 2 MP Arka Kamera
  • Bluetooth
  • Hafıza Kartı Desteği
  • Whatsapp, Facebook vs..
  • Android değildir.

Telefonda pek fazla anlatılacak özellik yoktur. O nedenle en belirgin özellikleri yukarıdaki listede paylaşılmıştır.

Dodge X1 Kullanıcı Yorumları

Bu yazımızda sizler de dodge x1 cep telefonu ile alakalı merak ettiğiniz soruları, kullandıysanız eğer ürün ile alakalı şikayet ve yorumları diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Satış fiyatını az önce 99 TL olarak paylaşmıştık. Bunun üzerine 10 liralık kargo bedeli de eklediğinizde telefona 109 liraya sahip oluyorsunuz. Gittigidiyor, n11 gibi sitelerde bu telefon 129 liraya satılmaktadır. Sizce dodge x1 cep telefonu nasıl bir cihaz? Başkalarına da tavsiye eder misiniz?

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI