eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Doğu TV Telefon Dolandırıcılığı Şikayet

Doğu TV isimli TV kanalında Çağrı Öztürk isimli bir şahıs telefon dolandırıcılığı yaparak, paralarımızı cebine indiriyor. Sözde hediye edeceği samsung galaxy s5 cep telefonu yerine hiç bir işe yaramayan, çalışmayan bir telefon gönderdi. İnternetten çağrı öztürk denilen şahsı araştırınca büyük bir dolandırıcı olduğunu anladım. TV’yi izlerken adam öyle bir konuşuyor ki sanırsın bu adam Allah’tan korkan, yalan söylemen dürüst bir insandır. Ama ürün geldikten sonra anlıyorsunuz adamın gerçek yüzünü. Ben sizin yerinizde olsam bir daha Doğu TV ve çağrı öztürk denilen bu adamın isminin geçtiği bir şeyi almam. Ben almayacağım. Sizler de almayın. – Osman Yıldız

Çağrı Öztürk Hakkında Şikayet

Yukarıdaki şikayet konusu bir ziyaretçimizin isteği doğrultusunda eŞikayet.net sitemizde yayınlanmıştır. Daha önce Samsung Galaxy S5 (Çağrı Öztürk) başlığıyla bir konu yayınlamıştık. Dilerseniz linke tıklayarak ilgili konuya ulaşık insanların telefon ve çağrı öztürk hakkında söylediklerini okuyabilirsiniz.

Samsung Galaxy S5 Çağrı Öztürk Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri
Samsung Galaxy S5 Çağrı Öztürk Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Değerli ziyaretçiler. Lütfen televizyondan yada internetten bu tarz kişilere ve ürünlere güvenmeyiniz. Size göndereceği iddia edilen telefonun orjinal satış fiyatı yaklaşık 1000 TL’dir. Bu kadar yüksek fiyatlı bir telefonun 100-150 TL gibi düşük bir rakama satılması mantıklı değildir. Bu işin içinde mutlaka bir iş vardır deyip ya izlediğiniz kanalı değiştirin yada içinde bulunduğunuz internet sitesini kapatınız. Siz de böyle bir durumla karşılaşmışsanız yada şahit olmuşsanız lütfen yorum alanından paylaşmayı ihmal etmeyiniz.