eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Dreamtox Detoks Zayıflama Çayı

Dreamtox zayıflama detoksu kullananlar

Dream tox detoks zayıflama çayı nedir? Bu yazımızda dreamtox kullananlar tarafından paylaşılacak olan kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. İnternetten satışı yapılan bu detoks çayının satış fiyatı 150 TL’dir. Her bir kutusu 30 günlük kullanıma yetecek kadardır. Avrupadan sipariş vermek isteyenler de 60 euro ödemesi gerekiyor. Peki dreamtox çayı gerçekten işe yarıyor mu? İşte herkesin merak ettiği bu sorunun yanıtını dreamtox kullanıcı yorumları alanından inceleyebilirsiniz. Ürünün instagram sayfası ise @detox.cayy şeklindedir.

Dreamtox Detoks Nedir?

İçerisinde pirinç kabuğu tozunun ekstratı, biberiye ekstratı, brokoli ekstrafı, ekinezya, goji beri özü, yaban mersini özü, yoğurt otu bitkisi, cüce palmiye özütü ve huş ağacı ekstıratı bulunmaktadır.

Dreamtox Detoks Çayı İçeriği Nedir?
Dreamtox Detoks Çayı İçeriği Nedir?

Dreamtox Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça basit olan dreamtox zayıflama çayını bir bardak sıcak suyun içerisine koyup demlemeniz gerekiyor. Sırasıyla şu adımları uygulayabilirsiniz:

  • 1 bardak sıcak suyun içinde dream tox çayını katın.
  • Çay eriyene kadar karıştırınız.
  • Birkaç dakika biraz soğuması için bekleyiniz.
  • Günde 2 defa içebilirisniz. Kahvaltı ve akşam yemeğinde önce.
  • Şeker katılmadan kullanılması gerekiyor.

Günlük mutlaka 3 litre kadar su tüketmeniz tavsiye ediliyor. Aslında normal bir insanın da tüketmesi gereken su miktarı da günlük 2-3 litre kadardır. Toplum olarak bunu ihmal ettiğimizden dolayı vücudumuzda toksinler birikiyor ve sağlığımızı olumsuz yönde etkiliyor.

Coffeetox Plus Detoks Zayıflama Kahvesi Kullananlar, Şikayetleri
Coffeetox Plus Detoks Zayıflama Kahvesi Kullananlar, Şikayetleri

Dreamtox Detoks Kullananlar

Dream tox zayıflama çayının 18 yaşından küçüklerin, emziren annelerin, hamilelerin kullanmaması gerekiyor. Ayrıca depresyon ilaçları alanlar, kalp rahatsızlıkları olanlar, yüksek tansiyona sahip olan hastaların da kullanmamaları gerekiyor.

Siz de dreamtox kullananlar başlıklı konumuzdan ürün ile alakalı dreamtox şikayetleri ve kullanıcı yorumları paylaşabilirsiniz. Siz bu çay hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI