eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

EcoSlim Nedir? Kullanıcı Yorumları

Eko Slim Zayıflama Damlası Kullananlar, Fiyatı, Şikayetleri, Kullanımı

Bu yazıda ecoslim nedir, fiyatı ne kadar, nasıl kullanılır sorularına yanıt verilecektir. Ayrıca ecoslim kullananların yorumları, şikayetleri ve önerileri de eko slim kullanıcı yorumları başlıklı yazımızda paylaşılacaktır.

İnternette ecoslim zayıflama ürünü ile alakalı birkaç internet sitesine denk geldim. Site o kadar yapmacık, o kadar sahte olmuş ki güvensiz olduğu her halinden kendini belli ediyordu. Benim gördüğüm site yabancı bir sitenin otomatik olarak türkçeye çevrilmiş haliydi.  Başlıklar, ifadeler türkçe bilen biri tarafından yazılmamıştı. Bu apaçık ortadaydı ki bunun ekran görüntüsünü alarak sizlerle de paylaşmak istedim. Sonra aklıma acaba ecoslim türkiyede satılıyor mu, daha önceden satılmış mıdır diye geldi ve hemen Google’dan araştırma yaptım. Ne görsem iyidir dersiniz? Ecoslim adındaki bu zayıflama ürünü yada herneyse Türkiye’de de satılıyormuş.  Aynı ürün müdür? Farklı ürün müdür? orasını bilemiyeceğim fakat ecoslim adında türkiyede satılan bir ürün bulunuyor.

ECOSLIM Sitesinin Ekran Görüntüsü

Ecoslim Nereden Alınır?

Ecoslim Nedir?

Sonra Türkiye’deki siteleri inceledim, ürün hakkında biraz araştırma yaptım ve aşağıda paylaşacağım bilgilere ulaştım. Bu bilgilerin ne kadar doğru, ne kadar yanlış olduğunu sayfanın altındaki yorum alanından takip edebilirsiniz. EcoSlim, her zayıflama ürününde olduğu gibi kendisine özgü bileşeni sayesinde insanların zayıflamasına yardımcı olan bir gıda takviyesidir.

UYARI: Ecoslim’in facebook sayfasına girdiğimde tüm içeriklerin Rusça olduğunu gördüm. Zaten sitelerde otomatik olarak tercüme ediliyordu. Lütfen ürünü satın almadan önce iyice araştırınız.

İçerisindeki vitaminler sayesinde vücuttaki toksinin atılmasını sağlayan bir ürün olup direkt olarak size kilo verdirmez. Satış sitesinde iddia edildiğine göre doğal bir içeriği olduğundan dolayı yan etkisi bulunmuyormuş. Her ne kadar satış sitesinde diyet yapmanıza gerek olmadığı, spora gitmenizin zaman kaybı olacağı ima ediliyor olsa da arkadaşlar unutmamalısınız ki hiç bir zayıflama ürünü siz çaba sarf etmeden size kilo verdirmez, vücudunuzdaki yağları yakmaz. Yaksa bile tüm doktorların söylediği gibi sağlığa zararlıdır, uzak durulması gerekir.

Ecoslim Nasıl Kullanılır?

Tüm zayıflama ürünlerinin ortak özelliği size tokluk hissi veriyor olmasıdır. İnternetten araştırın. Zayıflattığı iddia edilen birçok ürün sizin tok kalmanızı sağlayarak, kilo vermenize yardımcı olmaktadır.  Eğer eko slim zayıflama ürününü kullanacaksanız -karar tamamen size kalmıştır- spor yapmayı, bol su içmeyi ihmal etmeyiniz. Bu şekilde zayıflama süreciniz hızlanacak, zamandan tasarruf edeceksinizdir.

Eko slim kullanımı oldukça basittir. İki farklı çeşidi bulunan bu ürünü dilerseniz damla olarak dilerseniz de su içinde eriyen tablet (efervesan) olarak alabiliyorsunuz.  Bir bardak suyun içerisine 1 damla yada 1 efervesan tablet koyduktan sonra bu suyu içiyorsunuz. Kullanılmaya başlandıktan sonraki 1 hafta boyuncu sindirim sisteminizin düzenlenmesine yardımcı olacaktır.

Ecoslim Eko Slim Kullanıcı Yorumları
Ecoslim Eko Slim Kullanıcı Yorumları

Ecoslim Kullanıcı Yorumları

Zayıflama etkileri 2. haftadan sonra görülen ecoslim zayıflama tableti ile 3. haftadan sonra vücudunuzdaki incelmeler başlayacaktır. Değerli eŞikayet.net takipçileri. Bu bilgiler ürünün Türkiye’deki satış sitelerinden alıntılanmıştır.  Bu ürün işe yarıyor yada işe yaramıyor olabilir. Bunu bilemiyoruz. Fakat piyasada sahte ecoslim ürünleri de bulunuyormuş. Alırken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Ecoslim Satış Fiyatı Ne Kadar?

Ürün ile alakalı ziyaret ettiğim birçok site yabancı ülkelerden yönetilen ve sadece bilgi içeren sitelerdir. Satış fiyatı ile alakalı bir bilgiye rastlamadım. Karşımızda iki türlü ihtimal duruyor. Ya eko slim yada ecoslim adındaki bu ürün piyasada yoktur, birileri sürekli site açıp içine bilgiler girmiştir. Ya da piyasaya yeni çıkacak olan bir üründür ve ön hazırlık yapılıyordur. Her iki durumda da eğer ürün hakkında bilginiz varsa yada kullandıysanız yorum alanından düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.