Ella Ertesi Gün Hapı ve Adet Gecikmesi

Ella ertesi gün hapı adeti geciktirmesi ne kadar sürer?

Daha önce ella ertesi gün hapı kullanıcı yorumları ve ella yan etkileri ile alakalı 2 farklı konu yayınlamış ve dilimiz döndüğünce bilgi paylaşmıştık. Bu yazımızda ise en çok merak edilen konulardan biri olan ella adet gecikmesi normal midir? ella ertesi gün hapı adeti ne kadar geciktirir sorusuna yanıt vermek olacaktır. Daha önce paylaşmış olduğumuz konularda olduğu gibi bu yazımızda da sizleri uyarmak zorundayız. Bu ürün kesinlikle işe yarayacak, yüzde 100 etki gösterecektir diye bir kural yoktur. Yani ilişki sonrasında ella ertesi gün hapı kullansanız bile hamile kalma riskiniz vardır. Bu nedenle kullanmadan önce bunun bilincinde olmanız daha iyi olacaktır.

Ella Ertesi Gün Hapı Nedir?

Bazı durumlarda eşimizle yaşadığımız ilişki esnasında beklenmedik durumlarla karşılaşabiliyoruz. Hiç beklenmedik bir şekilde gerçekleşen bu durumların önüne geçmek için değişik yöntemler olsa da tek bir kapsül ile bu sorunu atlatabilmeniz de mümkündür. Daha önceleri norlevo hapı olarak biliniyor olsa da son birkaç yıldır Ella ertesi gün hapı olarak geçmektedir. İşte bu hap ilişki esnasında hamile kalma ihtimalinizi ortadan kaldıran bir ilaçtır. Yüzde 100 işe yaramıyor olsa genel olarak yüzde 80 etkili olduğu yapılan deneyler sonrasında ortaya konulmuştur.

Ella ertesi gün hapı kesinlikle var olan, birkaç haftalık gebeliği sonlandırmaz yada kürtaj amaçlı kullanılmaz. Kullanılsa bile işe yaramaz. Bu ilaç ilişkiden sonraki birkaç gün içerisinde yumurtanızın döllenmesini engelleyerek hamile kalmanızın önüne geçecektir.

Ella ertesi gün hapı yan etkileri ella yorumları

Ella ertesi gün hapı ile alakalı yan etkileri ve zararları görsele tıklayarak öğrenebilirsiniz. Lütfen ella kullanıcı yorumları sayfasını inceleyerek insanların ürün hakkında söylediklerini okuyunuz.

Ella Ertesi Gün Hapı Yan Etkileri

Birçok yan etkisi olan bu ilacın adet düzeninizi değiştirme gibi bir yan etkisi de bulunuyor. Normal adet periyodunuzun değişmesi hamile kaldığınız anlamına gelmiyor. Kimi insanlarda 2 gün kimisinde 1 hafta kadar adet gecikmesi yaşanabiliyor. Yine de bu konuda emin olabilmeniz için doktora giderek kontrol etmeniz, durumu izah etmeniz gerekiyor.

Ella ertesi gün hapını 120 saate yani 5 güne kadar kullanabilirsiniz. En etkili olan zaman ilişkiden sonraki birkaç saat yada 1 gün içindeki kullanımdır. Eğer ella ertesi gün hapını kullandıysanız ve 2-3 saat sonra kusma olduysa doktora görünmeniz gerekiyor.

Ella Ertesi Gün Hapı Kullananlar ve Şikayet Konusu

Ella Ertesi Gün Hapı Kullananlar ve Şikayet Konusu için görsele tıklayınız.

Ella Ertesi Gün Hapı Kullananlar

Değerli eŞikayet.net takipçileri… Türkiye’de Abdi İbrahim tarafından pazarlaması yapılan bu ürünü eczanelerden reçetesiz alabiliyorsunuz. Satış fiyatı 55 TL olan bu ilacı herhangi bir eczaneden satın alabilirsiniz. Aşağıdaki yorum alanından sizlerde ella ertesi gün hapı ile alakalı merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir, düşüncelerinizi de paylaşabilirsiniz. Siz ella hakkında ne düşünüyorsunuz? Ella ertesi gün hapı kullanıcı yorumları ve şikayetleri

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0