eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Ella Ertesi Gün Hapı Yan Etkileri

Ella ertesi gün hapı kullananlar tarafında paylaşılan kullanıcı yorumları ve ella şikayetleri geçtiğimiz gün yayınlamıştık. Hatırlarsınız. Bugün ise ella ertesi gün hapı yan etkileri nelerdir, kimler bu ilacı kullanamaz, ne gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz bunun üzerinde durmaya çalışacağız. Bu ilaç eczanelerde reçetesiz satılan bir üründür. İnternetten de satın alma seçeneğiniz bulunuyor ancak bizim tavsiyemiz eczaneden alıp kullanmanızdır. Bu arada ella ertesi gün hapı kullananlar linkine tıklayarak insanların bu ürün hakkında neler düşündüğünü öğrenebilirsiniz.

Ella Ertesi Gün Hapı Kullanımı

Bu ürünü bildiğiniz üzere ilişki esnasında beklenmedik bir durumun oluşmasından sonra kullanıyorsunuz. Eğer hamile kalmak istemiyorsanız ve bir şekilde partneriniz ilişki esnasında boşaldıysa ella ertesi gün hapını kullanarak beklenmeyen gebeliklerin önüne geçebilirsiniz. Yüzde 100 işe yarayacak diye bir garantisi olmasa da genel olarak işe yaramaktadır. İlişkiden hemen sonra da kullanabilirsiniz 3 gün sonra da kullanabilirsiniz. Yapılan araştırmalar ve ella ertesi gün hapı kullanıcı yorumları ilk 24 saatte ürünün çok daha etkili olduğunu göstermektedir.

Ella ertesi gün hapı adeti geciktirmesi ne kadar sürer?
Ella ertesi gün hapı adeti geciktirmesi ne kadar sürer? Ella’nın adet gecikmesi üzerindeki yan etkileri için tıklayınız.

Ella’nın Yan Etkileri Nelerdir?

Ella gebelik önleyici ertesi gün hapını kullandığınızda bazı yan etkilerin görüleceğini hatta bazılarının sizi çok fazla rahatsız edeceğini unutmayınız. Bu yan etkileri arasında mide bulantısından ishale kadar birçok maddeyi aşağıda sıraladık. İşte ella ertesi gün hapı yan etkileri:

  1. Şiddetli mide bulantısı
  2. Ara ara kusma
  3. Rahatsız edecek derecede ishal
  4. Memelerde hassasiyet
  5. Baş dönmesi
  6. Aşırı yorgunluk
  7. Adet gecikmesi
  8. Erken adet görülmesi

Yukarıda saymış olduğumuz yan etkiler en çok görülenler arasındadır. Bu etkileri yaklaşık 20 gün boyunca sürekli görebilirsiniz. Çok fazla sizi rahatsız edecek duruma geldiğinde lütfen doktorunuza danışınız.

Ella Ertesi Gün Hapı Kullananlar ve Şikayet Konusu
Ella Ertesi Gün Hapı Kullananlar ve Şikayet Konusu için tıklayınız.

Ella Ertesi Gün Hapı Şikayetleri

Sözün hülasası ella ertesi gün hapı kullanırsanız bile hamile kalma riskiniz vardır. Yüz kişiden 1 yada 2 kişinin hamile kaldığı bilinmektedir. Sizler de eğer ella ertesi gün hapını kullandıysanız aşağıdaki yorum alanından ürün ile alakalı yorumlarınızı paylaşabilir, varsa sorularınız yine ella ertesi gün hapı yan etkileri linkinden sorabilirsiniz. Sağlıklı ve güzel günlerin sizlerle olması dileklerimizle, hoşçakalınız.