eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Ella Ertesi Gün Hapı Kullanan Kadınlar

Ella ertesi gün hapı kullanan kadınlar bu ilaç ile alakalı şikayetleri ve yorumları paylaşıyorlar. Aşağıdaki yorum alanından eczanelerde satışı yapılan ve herkesin alabildiği ella ertesi gün doğum kontrol hapı ile alakalı memnun kalıp kalmadıklarını, kullandıktan sonra hamile kalıp kalmadıklarını, işe yarıyor mu yaramıyor mu gibi soruları yanıtlayacaklar. Ayrıca ella ertesi gün hapının adet düzenini bozduğunu biliyorsunuzdur. Bunun kullanan kişilerden kaç gün sürdüğünü, ne kadar ertelediğini filan da yine yorum alanından takip edebilirsiniz. Siz ella hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ella Ertesi Gün Hapı

Hemen soru sormak için yada şikayet eklemek için ella ertesi gün hapı kullanıcı yorumları linkine tıklayınız. İyi günler dileriz.  Yayınladığımız diğer konuları incelemeyi unutmayınız. Daha detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayınız: ella ertesi gün hapı

Eğer ella ertesi gün hapı kullandıktan sonra beklenmedik bir durumla karşılaşırsanız lütfen doktorunuza danışmayı ihmal etmeyiniz. Yaşadığınız sorunları, kafanıza takılan soruları internetten bulamayabilirsiniz. Bu nedenle sağlığınızı riske atmadan doktorunuza başvurunuz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI