eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Emtea Zayıflama Çayı Nedir?

Emtea zayıflama çayı kullanıcı yorumları – İnternette birçok yerde karşıma çıkan emtea çayı ile alakalı ufak bir araştırma yapınca bu yazıyı sizlerle paylaşmayı uygun buldum. Öncelikle emtea çayını satın almadan önce mutlaka emtea çayı kullananlar tarafından paylaşılan yorumları ve emtea zayıflama çayı şikayetleri okumalısınız. Şu anda resmi olarak satışının yapıldığı bir internet sitesi bulamadım fakat instagram, whatsapp grupları, facebook sayfaları üzerinden satışının yapılabileceği ihtimaline karşı temkinli olmak gerekir.

Emtea çayı nedir?

Bazı haber sitelerinde emtea zayıflama çayı kullandığı gerekçesi ile ölen bir kişiden bahsediliyor. Bu bilgi ne kadar doğrudur teyit edemedik. Fakat her ihtimale karşı emziren kadınların, hamilelerin, kalp-damar sorunu olan kimselerin, 18 yaşından küçüklerin, astımı olanların kullanmaması tavsiye ediliyor.

İçerisinde nar çekirdeği, limon tozu, chitosan, hurma, yaban mersini bitkisi, yeşil çay bitkisi, guarana, stevia ve panax gingseng bulunuyormuş. Geçtiğimiz yıl fiyatının 150 TL olduğu bazı emtea çayı kullanıcı yorumları sayfalarında belirtilmiştir. Bu sene dediğim gibi bir internet sitesine ulaşamadığım için güncel fiyat bilgisi paylaşamıyoruz.

Emtea zayıflama çayı kullananlar

Emtea ile 5 ayda 33 kilo verdim ve inanılmaz memnun kaldım. Hayatıma kalite kattı diyebilirim. Çocuğum ve eşim ile daha mutlu şekilde ilgilenebiliyorum. Aldığım bayi Esma hanıma ne kadar teşekkür etsem az ❤️

Mesela yukarıda paylaştığım bir yorumda bir kullanıcı 5 ayda 33 kilo verdiğini iddia ediyor. Bu doğru olabilir mi? Bir başka yorumda ise 3 ayda 29 kilo verdiği iddia ediliyor. Bu rakamlar çok uçuk rakamlar olduğu için paylaşmak istedim. Siz de emtea zayıflama çayı kullananlar arasındaysanız lütfen tecrübelerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşınız.

Emtea ile 3 ayda 29kg verdim ve inanılmaz memnun kaldım. Almak isteyen herkese tavsiye ederim. Satın aldığım sayfa Esma’nın Emtea Mucizeleri ve

Yine bir başka emtea kullanıcı yorumları sayfasında bu ürünün içinde sibutramin adındaki insan sağlığına zarar veren, metabolizmayı alt-üst eden bir maddeinin olduğu iddia edilmiştir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için sibutramin nedir linkine tıklayabilirsiniz.

Emtea zayıflama çayı kullanıcı yorumları

Sizler de emtea zayıflama çayı kullanıcı yorumları başlıklı bu yazıda ürün ile alakalı -varsa- emtea zayıflama hapı şikayetleri paylaşabilir, memnun kaldıysanız başınızdan geçen süreci diğer kullanıcılara anlatabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. Songül

    Emtea ürününü 6 yıl önce kullandım cidid güzel sonuçlar aldım ve bayiliğini yapmaktayım. Emtea nin Kullanıma uygun olan kişilerde hiç bir yan etkisi görülmemiştir.
    Bilgi alıp Sipariş vermek isterseniz
    0541 857 58 66 Bu numaradan bana ulaşabilrsiniz ismim songül ☺️