eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Enjoy Güneş Koruyucu Krem SPF 50+

Merhaba. Bugün yazacağım ikinci konu da enjoy güneş koruyucu krem ile alakalı olacak. Burada enjoy güneş kremi nedir, ne değildir, yan etkileri vs.. konulara değineceğim. Ayrıca enjoy güneş koruyucu krem kullananlar tarafından paylaşılacak olan şikayet ve kullanıcı yorumları da burada yayınlanacaktır. Enjoy güneş koruyucu krem SPF 50+ olup cildinizde hızlı emilmesi ile ön planda olan bir üründür. Eczanelerde satın alabileceğiniz gibi online olarak internet sitelerinden de satın alabilirsiniz.

Enjoy Güneş Koruyucu Nedir?

Bu ürün 50 faktörlü bir güneş koyurucu kremdir. İçeriğindeki özel bileşim sayesinde cildinizdeki hücrelerin ihtiyacı olan minerallerin ve vitaminin desteğini sağlar. Ayrıca güneşten cildinize gelen zararlı ışınları da absorbe ederek sizi korur. Cildinizi koruyucu ve besleyici özelliğe de sahiptir. Bıunlar enjoy güneş koruyucu krem ile alakalı bazı özellikler olup devamı şu şekildedir:

  • Cildin kırışmasını, rengin bozulmasını engeller…
  • Cildinizi yumuşatır, ferahlatır ve rahat nefes almasını sağlar…
  • Denize yada havuza girdikten sonra kuruyan cildinizi hızla onarır
  • Birçok güneş kremine nazaran cildinizde emilimi hızlıdır.
  • Cildinizin kaybetmiş olduğu pH dengesini de sağlar.

Elbette bu özellikleri okurken cildinizin, vücudunuzun bir anda iyileşeceğini, düzeleceğini zannetmeyiniz. Bu türlü ürünlerin hiç biri sihirli içeriğe sahip değildir. O nedenle düzenli kullanım gerekiyor. Bir de cildinizde büyük hasarlar varsa mutlaka doktora danışmanız gerekiyor.

Enjoy Güneş Koruyucu Krem Kullanımı

Enjoy güneş koyurucu kremin kullanımı zor değildir. Yapmanız gereken güneşe çıkmadan önce vücudunuzun güneş gören yerlerine göz kararıyla yettiği kadar sürmenizdir. Sürdükten sonra hemen çıkmayın güneşe. Yaklaşık 20 dakika bekledikten sonrartık güneşe çıkabilirsiniz. Dilerseniz eve geldikten sonra da enjoy güneş kremini kullanmaya devam edebilirsiniz. Hatta duş almadan önce sürünüp, cildinize masaj yaparak yedirirseniz sonrasında duş alıp normal işlerinize de devam edebilirsiniz. Fakat güneşe çıkmadan önce etkinliği azalmış olan enjoy güneş kremini tekrardan cildinize sürerseniz daha etkili sonuç alacaksınızdır.

Bu ürünü kullandıktan sonra 8 saatlik bir zamanınız var. Etkisi 8 saat sonra kaybolacaktır. Eğer süründükten sonra denize ya da havuza girecekseniz burada da 70-80 dakika kadar dayanabilmektedir. Yani sudan çıktıktan sonra çok hassas bir cildiniz varsa yeniden sürmeniz gerekiyor. Diğer güneş koruyucu ürünlerinin yorumları ve şikayetleri için eŞikayet.net‘i takip etmeye devam ediniz.

Enjoy Güneş Koruyucu Krem Kullanıcı Yorumları

Çok yüksek koruma faktörlü enjoy güneş koruyucu kremin 150 ml kutusunun satış fiyatı 50-60 TL arasındadır. Bu ürünü çevrenizde bulunan bir eczaneye giderek temin edebilirsiniz. Dileyen kişiler eczane.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com gibi sitelerden de sipariş verebilirler. Fakat bizim tavsiyemiz eczanelerden satın almanız yönünde olacaktır. Siz de enjoy güneş koruyucu krem kullanıcı yorumları başlıklı bu yazımızda ürün ile alakaklı sorularınızı varsa kullanıcı yorumları ve şikayetlerinizi de paylaşabilirsiniz. Sizce bu ürün işe yarıyor mu? Ne düşünüyorsunuz?

KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. eŞikayet

    Enjoy güneş kremi ile alakalı tüm kullanıcı yorumları ve şikayetleri bu başlık altında toplanmaktadır.