eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Enterogermina Kullananlar

Enterogermina şikayetleri, kullanıcı yorumları, yan etkileri, fiyat bilgisi

Enterogermina, hem çocuklar / bebekler için hem de yetişkin kimseler için 2 farklı türde probiyotik üründür. Eczanelerden satın alabileceğinmiz gibi online olarak da bu ürüne ulaşmanız mümkündür. Online satış fiyatı ziyaret ettiğiniz siteye göre değişkenlik gösterse de 59,90 TL’ye genel olarak ürünü temin edebiliyorsunuz. Sayfanın altında bulunan enterogermina kullananlar bölümünden yorumları / şikayetleri okumayı unutmayınız.

Enterogermina Nedir?

Enterogermina, en kısa tabiriyle vücudumuzdaki iyi huylu ve kötü huylu bakterileri dengede tutan, onların azalıp artmasını engelleyen bir probiyotiktir. Sindirim sistemini düzenleyerek, bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Dünya genelinde satışı yapılan bu ürün son birkaç yıldır ülkemizde de satışa sunuldu.

Hem yetişkinler için hem de çocuklar için farklı versiyonları bulunan enterogermina probiyotik ürünü 10 flaka veya 20 flaka olacak şekilde satılıyor. Takdir edersiniz ki fiyatı da değişmektedir. Siz de enterogermina satılan eczaneler nerededir diye merak ediyorsanız aşağıdaki kaynak linke tıklayabilirsiniz.

Enterogermina Kullananlar

Sayfanın altında bulunan kullanıcı yorumları alanından, ürün ile alakalı kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz, eğer bu ürünü kullandıysanız görüşlerinizi diğer insanlara yardımcı olmak maksadıyla paylaşabilirsiniz.

Enterogermina Probiyotik Fiyat Bilgisi

  • Enterogermina Çocuk 10 Flakon: 44,90 TL
  • Enterogermina Çocuk 20 Flakon: 59,90
  • Enterogermina Yetişkin 10 Flakon: 59,90
  • Enterogermina Yetişkin 20 Flakon: 79,90

Enterogermina Satılan Eczaneler

Bu ürünü eczanelerden satın almanız mümkündür. Yaşadığınız il ve ilçelerde bulunan eczanelerin listesini görmek için şuraya tıklayabilirsiniz. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Adana gibi yerlerde hemen her eczanede bulabileceğiniz bu ürünü dilerseniz online olarak resmi sitesinden sipariş edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.enterogermina.com.tr

KULLANICI YORUMLARI ALANI