eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Ersağ Sıvı Propolis

Ersağ sıvı propolis kullananlar sayfanın altından ürün ile alakalı kullanıcı yorumları ve şikayetleri paylaşıyorlar. Satış fiyatı 30-50 TL arasında değişen bu ürünü kullanmadan ve satın almadan önce mutlaka yorumları ve şikayetleri okuyunuz. Bu ürün takviye edici bir ürün olup içerisinde bir katkı maddesinin olmadığı sitlerinde belirtilmiştir. İçerisinde yüzde 76 propolis ekstratı ve yüzde 24 oranında da su bulunmaktadır.

Kullanımı oldukça basit olan bu ürünü günde 2 defa kullanmanız tavsiye ediliyor olsa da 1 defa yetiyorsa onunla da yetinebilirsiniz. Her kullanımda yaklaşık yarım su bardağının içerisine 5 damla ersağ sıvı propolis damlatıp karıştırınız. Sonrasında ise afiyetle içiniz.

Ersağ sıvı propolis kullananlar

Aşağıda bulunan sıvı propolis kullanıcı yorumları alanından ürün hakkındaki yorumları veya şikayetleri okumanızı tavsiye ederiz. Eğer siz de kullandıysanız lütfen birkaç cümleyle bile olsa görüşlerinizi paylaşınız. Diğer ersağ ürünleri için sitemizde paylaşılan müşteri yorumlarını okuyarak, bilgi sahibi olabilirsiniz.

KULLANICI YORUMLARI ALANI