eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Eskişehir Özel Halk Otobüsü Şikayetleri

Eskişehir halk otobüsü şikayetleri: 22 Mayıs 2018 tarihinde Vadişehir SSK hattında çalışan 26 H 0038 nolu halk otobüsü saat 16.40 da türkmen dağı hobi bahçelerinin köşesindeki durakta bekliyordum. Otobüs geldi durakta durmasına rağmen kapıyı açmadı ve hareket etti.  Bir anlam veremedim. Sürücünün böyle bir hakkı var mı? Neden böyle birşey yapıyorlar ki?

Ayrıca şehirden hobi bahçelerine giderken de aynı durakta hep ikaz ediyoruz durmaları için daha ilerde ancak durduruyoruz. Bu durakta yolcu indirmek bindirmek angarya geliyor galiba. Bence sebebi genelde serbest kart kullananların çoklugundan kaynaklanıyor. Maalesef halk otobüsü şoförleri istemiyorlar serbest kartlı yolcu taşımayı açıkcası. Şimdiden tşk ederim sorununumla ilgileneceğini umuyorum. Orhan YILDIRIM

Eskişehir Halk Otobüsü Şikayetleri

Bu şikayet Odunpazarı Belediyesi Şikayet başlıklı konumuzla otomatik olarak ilişkilendirilmiştir. Diğer yorum ve şikayetler için linke tıklayınız.
Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. Mihriye

    Bugün siyah 4 26GA 279 plakalı araç sabah kısa boylu güneş gözlüğü takan şahıs saat 8: i geçmişti şoförü vardıyalı olacağı için tahrif ediyorum kimsenin de gunahına girmek istemem odunpazarında durdu daha binme işlemi tamamlanmadan hareket etmeye kalktı yolcuda haklı olarak daha binmedik dedı insan pardon affedersiniz göremedim özür dılerım der dedı nezaketen o zaten yok onu anladık kaba Üslüple özür dılerım uzatma dedı sonra aynı üslupla tekrarları burda olaya dahil oldum kaba çünkü bende sağlık çalışanıyım yeri geliyor bizde bunalıyoruz ama özurdılemek se biz de diliyoruz sonra arkadaşına tlf konuşuyor ama sürekli konuşuyor akımdayken belırteyım arkadaşına dıyorki kocasına çoluğuna çocuğuna hocasına laf edemiyor gelmiş burda bana laf edıyor dıye alaylı alaylı mahalle karısı tarzında defıkodu yapıyor ben dedim ben kocama da laf derım şükür sana sormadım sonrasında 2.5 tl veriyorsun lafını ettı durup dururken ya arkadaş ben binmek için para verıyorum sen araba kullanmak için ordasin yoksa taksıye binerim lütfen böyle şöförlere canımızı emanet etmeyin benımle laf kavgasındayken ani fren yaptı yolcular yerlerde ben bile düşmemek için kendımi zor tuttum kamerayı izlemenizi istıyorum inşallah ses kaydı yapıyordur suç olduğunu bılmesem görüntü alacaktım gereğinin yapılmasını gereken uyarılarının yapılmasını işini severek yapmayanlar yapmasın lütfen taşımasınlar ben 2.5 tl hızmet beklerken o bana laf ederken bile çirkefleşemez sizi de anlıyorum ama sesli kamera koyarsanız soforlerın nasıl davrandığını da gorursunuz kolay gelsin iyi çalışmalar ?