eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Evkur şikayet hattı

Evkur müşteri hizmetleri telefon numarası şikayetleri, yorumları

Evkur müşterileri yaşadıkları problemleri, sorunları anlatmak, paylaşmak ve çözüm üretmek için evkur şikayet hattı telefon numarası nedir diye araştırıyorlar. Biz de eŞikayet.net ekibi olarak Evkur’un müşteri temsilcisi telefon numarasını sizlerle paylaşıyoruz. Dilerseniz sayfanın altında bulunan müşteri yorumları alanından yaşamış olduğunuz problemleri paylaşarak bir daha yaşanmamasının önüne geçebilirsiniz.

Evkur şikayet hattı

Evkur, Türkiye’de epey bir zamandır hizmet veren bir mağazadır. Gerek online gerek mağaza olarak zaman zaman problemler yaşanabilmektedir. Elbette evkur gibi bir büyük firma müşteri memnuniyeti için gerekli hassasiyeti göstermektedir. Aşağıdaki telefon numarasını aradığınızda müşteri temsilcileri problemlerinizi çözmek için ellerinden geleni yapacaktır.

Dilerseniz direkt olarak buraya tıklayarak Evkur’un kendi internet sitesindeki iletişim formuna da ulaşabilirsiniz. Fakat ben direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum diyorsanız o zaman aşağıdaki telefon numarasını arayabilirsiniz.

0212 473 46 46

Türkiye’nin her yerinden normal tarifeli hatlardan 0212 473 46 46 numarasını çevirerek Evkur müşteri hizmetleri ile görüşebilir, sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?

KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
 1. mehmet yigin

  7 ay önce bir bilgisayar sandalyesi aldım az kullanmama rağmen sandalyenin arkası kırıldı il dışında olmam nedeni ile 12 haziran 2019 müracaat ettim önce dediler ki iki gün içinde gelip bakacaklar
  gelmediler
  daha sora yok yeniden bilmem ne açacağız dediler bu güne kadar bakmadılar nihayet bu gün 24.7.2019 nihayet bir bayan tel açtı dedi ki bu sizin kullanım hatasından kaynaklanmış
  nasıl bir kullanım hatası dedim
  ben onu bunu bilmem sizin kullanım hatasından kırılmış
  başka bilgi, veremem
  sanıyor ki ben o genel merkeze gelemeyeceğim
  şimdi ne olacak bilmem
  geldiğimde göreceksiniz