eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Exper T7C Tablet

Exper t7c tablet inceleme yazısında sizlere exper t7c tablet özellikleri ile birlikte fiyatı, kullanıcı yorumları, şikayetleri de paylaşılacaktır. Bim’de 25 Ağustos 2017’den itibaren sınırlı stoklarla satılacak olan bu tabletin satış fiyatı 199,00 TL’dir. Öncelikle halk arasında Bim’de satılan herşey ucuzdur diye bir inanış yaygınlaşmış durumda. Bazı ürünlerde gerçekten piyasaya nazaran uygun fiyata satış yapılıyor olsa da genel olarak Bim’de satılan birçok ürün normal market fiyatlarıyla aynıdır. Her neyse. Biz bu yazımızda exper t7c tablet özellikleri hakkında konuşacağız. Ürünün işe yarayıp yaramadığını ise sizler yorum alanından paylaşabilirsiniz.

EXPER TABLET: T7C MODELİ

Bu tabletin normal satış fiyatı 229 TL ile 279 TL arasında değişmektedir. Yani Bim’de değilde başka mağazalardan satın almak istiyorsanız sıfır ürüne en az 229 TL ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. Aynı cihaza Bim’de 199 TL’ye sahip olmanız mümkündür. Fiyat noktasında birçok mağazaya göre uygundur. Bu konuda zannedersem herkes aynı fikirdedir. Fakat gittigidiyor.com gibi ilan sitelerinde zannedersem 2. el exper t7c tablet daha uygun fiyata bulabilirsiniz.

  1. İşlemci: A33 Quad Core (çok iyi değil)
  2. İşlemci hızı: 1.3 gHz (çok iyi değil)
  3. Hafıza: 16 GB (idare eder)
  4. Ram: 1 GB (çok düşük)
  5. Ekran Çözünürlüğü: 1024×600 (çok kötü)
  6. Ekran Büyüklüğü: 7 inç. (idealdir)
  7. Arka kamera: 2 MP (çok kötü)
  8. Ön kamera: vGA olup selfie için düşünülmez bile.
  9. İşletim sistemi: Android 5.1.1 lolipop
  10. Bluetooth: Yok

Doğrusunu söylemek gerekirse yukarıdaki özellikler çokta iç açıcı değildir. Bir kere tablette Bluetooth özelliği bulunmuyor. Hadi bunu geçtim işlemcisi, işlemci hızı ve RAM’i çok kötü. Yani neredeyse küçük oyunları bile çalıştırırken sorun yaşayacaksınız. Zaten ekran çözünürlüğü çok iyi olmadığı için birçok oyunu açmayacaktır bile. Ama sadece film izlemek, çocuğumun elinde bir tablet olsun yeter diyorsanız alınabilir. İzleyeceğiniz filmlerin kalitesi ise en fazla 600p olacaktır. Normalde HD kalitesindeki videolar 720p olmaktadır. Bu ekran ile 600p kalitesinden daha fazlasını izleyemeyeceksiniz.

Exper Tablet T7C Kullananlar
Exper Tablet T7C Kullananlar

Exper T7C Tablet Kullanıcı Yorumları

Biz eŞikayet.net ailesi olarak exper t7c tablet özellikleri hakkında düşüncelerimizi paylaştık. Fiyatıyla kıyaslandığında bile alınmamasını tavsiye ediyoruz. Bu tablete vereceğiniz 200 TL yerine biraz daha para ekleyerek daha iyi ürünler satın alabilirsiniz. Sizler de exper t7c tablet ile alakalı yaşadığınız sorunları yorum alanından paylaşabilirsiniz. Ayrıca varsa sormak istediğiniz sorular yorum ekle linkine tıklayarak sorabilirsiniz.

KULLANICI YORUMLARI ALANI