Facebook 101 Okey Plus Neden Açılmıyor?

Facebook 101 Okey Plus Açılmıyor

Facebook 101 Okey Plus neden açılmıyor?, Yüzbir okey facebookta hiçbir şey yapmadığım halde niye açılmıyor? 101 okey plus yöneticileri yeter artık ben hiç bir şey yapmadan beni banlamışsınız olur olmadık kişiler şikayet ediyorlar açamadıkları zaman bu sefer karşındaki insanlara saldırıyorlar.

Ben bu oyunu severek oynuyorum siz ne yapıyorsunuz kimseye bilerek isteyerek taş vermedim hile yapmadım hiç bir oyunda banlanmak yok siz ne yapıyorsunuz böyle insanı oyundan soğutuyorsunuz ne oluyor bu sefer herkez başka face açıyor şirketler çoğalıyor iyimi böyle?

O zaman yeterin ya açın benim oyunumu birileri ilgilensin artık size ulaşacak hiç bir yer yok çok sıkıldım bu işten artık yapıcağınız işi doğru yapın ne bu uyarı ne bişey bi bakıyorsun oyun yasaklanmış ve hiç bir şey yapmadan.. ilgilenin biraz ya.

3 Comments
  1. Ben bu akşam hile yapmadigim halde ban yedim hesabımın incelenmesini ciplerimle geri gelmesini rica ediyorum

  2. Merhaba ben Abdurrahim Yılmaz ben 101 okey plus oynarken ciplerimi baya yüksek duruma getirdim. Ama bunu hazmedemeyen rakip taraf beni şikayet ettikleri için oyunum engel yedi ve giremiyorum. Oyunumun tekrardan açılmasını saygılarımla arz ederim.

  3. Benimde okey plus oyunum açılmıyor. Gerçekten ne küfür ettim, ne hakaret ettim. Bazı oyuncular kaybetmeye tahammül edemeyince insanı şikayet ediyorlar. Ama gerçekten ben birşey yapmadım. Sizi inandırmak için yemin mi etmem gerekiyor? Bir an önce 101 okey plus hesabımın aktif edilmesini rica ediyorum. İyi çalışmalar.

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0