eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Farm Limon Kabuğu Yağı

Tüy Dökücü Limon Kabuğu Yağı Kullanıcı Yorumları, Şikayetleri

Farm limon kabuğu yağı nedir? İnternette satışı yapılan ve fiyatı 19 TL’den başlayan farm limon kabuğu yağı tüy dökücü ile alakalı olarak kullanıcı yorumları, sayfanın altında bulunan farm limon kabuğu yağı kullananlar alanında paylaşılmaktadır. Acıtmadan tüylerinizden, istenmeyen bölgelerde çıkan kıllardan kurtulmak amacıyla bu ürünü kullanabilirsiniz. Kalıcı olarak çözüm arıyorsanız mutlaka ürünün yorumlarını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Farm Limon Kabuğu Yağı Nedir?

Farm limon kabuğundan elde edilen bu tüy dökücü yağ kokusuz olması hasebiyle özellikle kadınlar tarafından tercih edilmektedir. İddia edildiğine göre kıl köklerini yumuşattığı için düzenli kullanım neticesinde tamamen ortadan kalkmasına yardım etmektedir. (Bu ürünü denemediğimiz için işe yarayıp yaramadığını bilemiyoruz. Lütfen sayfanın altında bulunan farm limon kabuğu yağı şikayetleri alanını inceleyiniz.)

Temizlenmiş, epilasyon yapılmış ciltlere yaklaşık 10 dakika boyunca masaj yaparak yedirmeniz gerekiyor. Lütfen önce temizlenmesini istediğiniz bölgenin kıllarının epilasyon ile alındığından emin olunuz. Emziren ve hamile kadınların kullanmaması gerekiyor. Bir ilaç olmadığı için doktor tarafından reçete edilmez. Buraya tıklayarak farm limon kabuğu yağı kullanıcı yorumları sitelerini inceleyebilirsiniz.

Hamile ve Emziren Kadınlar Kullanamaz!

Yukarıda belirtmiş olduğumuz uyarıyı yenilemek istiyoruz. Hamilelerin, emziren kadınların bebeğin sağlığı açısından kullanmaması gerekiyor. Diğer kullanıcılar beklenmedik bir durumla karşılaşırlarsa lütfen acile gidip kullandıkları ürünü göstermeyi ihmal etmesinler.  Dilerseni şuraya tıklayarak diğer tüy dökücü ürünleri inceleyebilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI