eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Farmasi Masaj Kremi

Farmasi Biberli Masaj Jeli ile Farmas ürünleri kullanananlar, şikayetleri

Paprika Balsam yada Biber Balsamı olarakta bilinen farmasi masaj kremi ile alakalı olarak bu yazımızda farmasi ürünleri arasında oldukça popüler olan biberli masaj jeli kullanıcı yorumları, şikayetleri ve kullananların tavsiyeleri yer alacaktır. Ayrıca farmasi biber masaj kreminin satış fiyatı ne kadar, nerede satılır, yan etkileri nelerdir gibi soruların da yanıtlarını sizler için araştırıp, paylaşacağız. Ürün ile alakalı yorumları ve şikayetleri sayfanın altından takip edebilirsiniz.

Farmasi Masaj Jeli Nedir?

Farmasi firmasına ait olan bu masaj kremi içerisinde A vitamini, E vitamini ve beta karoten sayesinde cildinizin hem yenilenmesini, genç görünmesini hem de masaj yaptığınız esnada rahatlamanızı sağlamaktadır. İçerisinde sadece bunlar yer almıyor. Ayrıca zencefil özü, nane yağı, ısırgan otu ve jojoba yağı da bulunuyor. Bu bitki özlerinin her biri cildinizin temizlenmesini, kolajen üretiminin ve cilt yapısının hızlı bir şekilde toparlanmasını sağlar. Tüm bu bileşenleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  1. Acı biberlerden elde edilen yağ
  2. Jojoba yağı
  3. Nane yağı
  4. Biberiye özü
  5. Isırgan otu
  6. Vitamin A
  7. Vitamin E
  8. Beta Karoten

Yukarıda da belirttiğimiz üzere bu maddelerden bazısı cildinizi nemlendirip, ferahlatırken bazısı da kan dolaşımınızı hızlandırıp cildinizin yenilenmesini sağlamaktadır. Bu maddelerden birine karşı allerjiniz varsa lütfen farmasi biber kremi kullanmayınız.

Farmasi Biber Jeli Kullanımı

Öncelikle masaj yapacağınız bölgeyle birlikte ellerinizin de temizlenmiş olması gerekiyor. Mümkünse ciltteki yağları kaldıran temizlik ürünleri de kullanabilirsiniz fakat öncesinde mutlaka yıkayarak ellerinizi temizleyiniz. Hatta farmasi biber jeli satış sitesinde düzenli aralıklarla peeling yapılması da tavsiye ediliyor.

Sonrası ise kolay. Farmasi masaj kremi cildinize sürerek dairesel hareketlerle masaj yapmanız gerekiyor. Yaklaşık olarak 3-4 dakika boyunca cildinize yedirerek masaj yapınız ve günde 2 defa yapılması yine farmasi ürünleri satış sitesinde tavsiye ediliyor.

Farmasi Masaj Kremi Kullananlar

Lütfen ürünü satın alırken sahte ürün almadığınızdan emin olunuz. Orjinal satış sitesinden alacağınız farmasi masaj jeli satış fiyatı 20,75 TL’dir. Ürün ile alakalı yorumlarınız varsa lütfen farmasi masaj kremi kullanıcı yorumları başlıklı konumuzdan paylaşarak insanlara yardımcı olunuz.

KULLANICI YORUMLARI ALANI