eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Fatmax Kilo Aldırıcı Nedir?

Fatmax efervesan tablet kullanıcı yorumları ve şikayetleri

Bu yazımızda fatmax nedir, nasıl kullanılır, fatmax şikayetleri ve kullanıcı yorumları gibi başlıklar ele alınacaktır. Kilo aldırıcı ürünlere karşı Türkiye’nin bir ön yargısı bulunuyor. Birçok kişi kilo aldıran ürünler işe yaramıyor, faydasını görmüyorum dese de aslında memnun kalanlarda yok değil. Şimdiye kadar bombax, megamax gibi birçok kilo aldırıcı ürün satılıyordu, satılmaya devam ediyor. Bugün ise yeni bir ürün olan fatmax ile alakalı detayları sizlerle paylaşacağız. Sayfanın altında yer alan fatmax kullanıcı yorumları alanını incelemenizi  tavsiye ederiz.

Fatmax nedir?

Fatmax, kilo alma sorunu yaşayan insanların kullanımı için tasarlanmış, helal sertifikası olduğu iddia edilen, içerisinde bitkilerden elde edilen tozların bulunduğu efervesan şeklindeki bir kilo aldırıcı üründür. Her insanın metabolizması farklı olduğundan dolayı herkeste etkisi aynı olmamaktadır. Kimi insan 1 ayda 2 kilo alırken kimisi de 6 kilo alabilmektedir.

Satış sitelerinde fatmax kilo aldırıcı ürünün tarım bakanlığından onay aldığı söyleniyor. Sağlık bakanlığından onay almamışlar. İddia edildiğine göre fatmax yan etkileri olmayan, sağlıklı bir gıda takviyesidir. Fatmax kullananlar sorun yaşamaz, zarar görmezler.

Bu tarz ürünler genelde iştahınızı açmaya yardımcı olacak bitkileri içinde barındırmaktadır. O nedenle fatmax her sabah kahvaltısından yarım saat önce kullanılması tavsiye edilmektedir.

Fatmax nasıl kullanılır?

Fatmax kullanımı birçok efervesan tablet gibi değildir. Yani en azından sütle içmek zorunda değilsiniz. Dilerseniz suyla, meyve suyuyla yada alkol hariç başka bir içecekle tüketebilirsiniz. Yapmanız gereken 1 bardak suyun içerisine 1 efervesan tablet atıp kabarcıkların çıkmasını beklemektir. Sonrasında iyice karıştırıp afiyetle içebilirsiniz.

Düzenli olarak fatmax kilo aldırıcı kullanımı tavsiye edilmektedir. 1 paket içerisinde 20 adet efervesan tablet bulunmaktadır. Düzenli olarak kullanıldığı taktirde az önce de ifade ettiğimiz gibi 6 kiloya kadar almanız mümkündür.

Sizler için daha önce megamax kilo aldırıcı ürünü de incelemiştik. Dilerseniz megamax kullananlar başlıklı konumuzu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Megamax Kilo Aldırıcı Kullananlar
Megamax Kilo Aldırıcı Kullananlar

Fatmax kilo aldırıcı kullananlar

Fatmax kilo aldıran ürün içerisinde ağırlıklı olarak karbonhidrat bulunuyor. Yaklaşık olarak yüzde 65’i karbonhidrattan oluşan fatmax içerisisnde ayrıca yüzde 15 kadar protein, yüzde 5 kadar yağ ve geri kalanı ise vitamin, sodyum, kalsiyum, demir gibi insan vücuduna faydalı olabilecek minerallerden oluşmaktadır.

Fatmax satış sitesinde ürünlerinin helal sertifikası olan bir ürün olduğu ve diğer kilo aldırıcı ürünlerin içerisinde domuz yağı vs.. gıdaların kullanıldığı iddia ediliyor. Ayrıca islamın uygun görmediği başka bir katkı maddesinin de olmadığı belirtiliyor. Bu nedenle sayfanın altında paylaşılan fatmax kilo aldırıcı kullananlar alanını inceleyerek yorumları ve şikayetleri okumanızı tavsiye ederiz.

Fatmax kullanıcı yorumları

Fatmax kilo aldırıcı efervesan tablet satış fiyatı 72 TL’dir. 1 paket içerisinde 20 günlük kullanıma yetecek kadar ürün bulunuyor. Düzenli kullanımı tavsiye edilen fatmax kilo aldırıcı üründen en az 2 kutu satın almanız tavsiye ediliyor.

Fatmax Kullanıcı Yorumları
Fatmax Kullanıcı Yorumları

2 kutu fatmax fiyatı 130 TL’dir. Bu arada bunların üzerine 10 TL’lik kargo bedelini de dahil edebilirsiniz. Tam fiyat listesi aşağıda paylaşılmıştır.

  • 1 kutu fatmax kilo aldırıcı: 72 TL + 10 TL kargo bedeli
  • 2 kutu fatmax kilo aldırıcı 130 TL + 10 lira kargo bedeli
  • 3 kutu fatmax fiyatı 190 TL + ücretsiz kargo ile kapınızda

Fatmax kilo aldırıcı şikayetleri

Fatmax işe yarıyor mu? Gerçekten faydalı mıdır? Bu konuda sizlerden gelen yorumlar çok büyük bir öneme sahiptir. Eğer üründen memnun kaldıysanız sayfanın altında bulunan fatmax şikayetleri alanından düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Bu ürün hakkındaki düşüncelerinizi, sorularınızı da yine yorum alanından sorabilirsinmiz.

Bu arada fatmax sadece kilo almanızı sağlamıyor. Eğer kas yapmak istiyorsanız vücudunuzun ihtiyacı olan protein desteğini de fatmax kas yapıcı tablet ile sağlayabilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için tıklayınız.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI