eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Fit Life Zayıflama Çayı

Merhabalar. Bu yazımda Hande Polat ürünü olan fit life çay ile zayıflayanlar ürün hakkında fit life çayı kullanıcı yorumları, fit life şikayet / şikayetleri yazarak Hande Polat’ın bu zayıflamaya yardımcı bitkisel gıda takviyesini kullanmak isteyenlere yardımcı olacaklardır. Ayrıca fit life zayıflama çayı nedir, nasıl kullanılır, kimler kullanamaz gibi soruların yanıtlarını da bu başlık altında sizlerle paylaşacağız.  Öncelikle belirtmek istiyoruz ki bu ürün bir ilaç değildir, ilaç niyetine de kullanılmaz. Size yüzde 100 zayıflama garantisi vermez ve bazı yan etkileri de olabilir.

Fit Life Zayıflama Çayı Nedir?

Bu zayıflamaya yardımcı gıda takviyesinin içerisinde mate bitkisi, yeşilçay, hibisküs bitkisi, funda yaprağı, L-carnitine, cinnema, barut ağacı kabuğu, aspir, kekik gibi bitkilerin özleri bulunmaktadır. 1 kutu fit life çay 170 gram olup düzenli kullanım ve spor desteği ile kilo vermenize yardımcı olmaktadır. Sağlıklı sonuçlar alabilmeniz için 3 ay boyunca düzenli olarak kullanmanız tavsiye ediliyor.

2014 yılının ilkbahar aylarında piyasaya çıkan fit life zayıflama çayını Hande Polat formüle etmiştir. Şimdilerde alıcısı ne kadardır bilemiyoruz ancak özellikle 2014-2015 yıllarında epey satış yapmış bir üründür. Merak edenler yada halen kullananlar olur düşüncesiyle fit life çay şikayet / şikayetleri başlıklı bu konuyu aktif ederek sizlerin de ürün hakkındaki yorumlarınıza yer vermek istedik.

Fit Life Çay Yan Etkileri Nelerdir?

1 kutu fit life çay 1 aylık kullanım içindir. Demlenmesi, hazırlanması çok kolaydır. Bu ürün ile alakalı satış sitelerinde yan etkisi hakkında bir bilgi paylaşılmamıştır. Daha doğrusu fit life zayıflama çayının yan etkileri yoktur deniliyor. Biz bu konuda sizlerin temkinli olmasını tavsiye ediyoruz. Genelde bu türlü ürünlerin etkileri ya da yan etkileri kolay kolay görünmez. Belki birkaç yıl sonra vücudunuzda oluşacak olan bir ağrının nedeni olarak kullanmış olduğunuz bu ürün gösterilebilir. Bunu şimdilik bilemiyoruz. Ancak yine de fit life zayıflama çayı kullanacaksanız eğer mutlaka doktorunuza danışınız.

Sadece fit life çay değil, hiç bir zayıflama ürünü emziren kadınlar, hamile kadınlar, düşük yapmış insanlar, damar tıkanıklığı olanlar, kalp hastalığı olanlar, kronik hastalığı olanlar için kullanılmamalıdır. Uzmanlar bu kişilerin hassas metabolizmaya, bünyeye sahip olduklarını vurgulayarak bu türlü ürünlerden uzak durmalarını tavsiye ediyorlar.

Fit Life Çay Nasıl Kullanılır?

Bu zayıflama çayının demlenmesi de normal çay demleme gibidir. Öncelikle suyu iyice kaynatıyoruz. Sonrasında 1 tatlı kaşığı fit life çayını 1 su bardağına katarak demlenmesini bekliyoruz. Yaklaşık 7-8 dakika beklemek kafi olacaktır. Sonrasında da çayınızı içerek gündelik yaşantınıza devam ediyorsunuz. Az önce ifade ettiğimiz üzere hamilelerin, emziren kadınların, kalp-damar rahatsızlığı olan kimselerin kullanmaması gerekiyor. Eğer beklenmedik bir yan etki görürseniz, aşırı halsizlik, mide bulantısı gibi durumlarla karşılaşırsanız derhal doktora giderek durumu izah ediniz.

Fit Life Zayıflama Çayı Şikayet

1 paket fit life zayıflama çayı 1 aylık kullanım içindir. Yani düzenli olarak kullanırsam 1 ay boyunca yetecek kadar fit life zayıflama çayı vardır 1 kutunun içerisinde. 1 kutunun satış fiyatı ise 33-39 TL arasında değişmektedir. Hande Polat’ın kendi satış sitesinde bu ürünün etkisini gösterebilmesi için 3 ay boyunca kullanılması gerekiyo deniliyor. Siz de fit life zayıflama çayı şikayet başlıklı bu inceleme yazımızda ürün hakkındaki sorularınızı, kullandıysanız şikayet ve yorumları paylaşarak diğer insanlara yardımcı olabilirsiniz. Daha fazla zayıflama ürünü incelemesi, şikayet ve yorumları için www.esikayet.net sitesini hem facebook hem de twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Sağlıklı ve güzel günlerin sizlerle olması dileklerimizle…

KULLANICI YORUMLARI ALANI