Sağlık

Fit Love Sıkılaştırıcı Jel

Yazar:

Tarih:

Daha önce fit love zayıflatıcı korse ile alakalı bu başlıkta ürün hakkındaki detayları paylaşmıştık. Bugün ise fit love sıkılaştırıcı jel nedir, fiyatı ne kadar, nasıl kullanılır gibi soruların yanı sıra ayrıca fit love vücut sıkılaştırıcı jel ile alakalı şikayetleri ve kullanıcı yorumlarını da takip edebilirsiniz. Bu ürün aslında zayıflatıcı, sıkılaştırıcı ve vücut şekillendirici korse ile birlikte kullanılan bir ürün olup dileyen kişiler haricende kullanabilir. Bunun için illa ki korse almak zorunda değilsiniz. Eğer korse kullanma gibi bir durumunuz yoksa ve sadece sarkmış olan bazı yerleri toparlamak istiyorsanız -işe yarayıp yaramadığını denemediğimiz için bilmiyoruz- kullanabilirsiniz.

Fit Love Sıkılaştırıcı Jel Nedir?

Fit love sıkılaştırıcı jelin satış fiyatı 79 TL olup fitlovekorse.com sitesinden temin edebiliyorsunuz. Dileyenler n11.com, gittigidiyor.com gibi sitelerde açılan mağazalardan da satın alabilirler. Şimdilik bu ürünü yalnız sipariş verdiğinizde ayrıca 8 TL’de kargo bedeli ödemeniz gerekiyor. Korse ile birlikte alacak olursanız daha uygun fiyata sahip olabiliyorsunuz…

Kullanımı oldukça basit olan fit love sıkılaştırıcı jeli günde 1 defa kullanmanız tavsiye ediliyor. Hangi bölgeye uygulamak istiyorsanız geceleri yatmadan önce 5 dakika boyunca masaj yaparak sürmeniz gerekiyor. Bir kutu jel normal şartlarda 1 aylık kullanım içindir. Tabii bu durum kullanacağınız bölgenin büyüklüğüne göre 2 haftaya kadar düşebilir. Ürün ile alakalı şimdilik aktaracaklarımız bu kadar olup sözü size bırakmak istiyoruz.

Fit Love Korse Kullanımı, Fit love korse nasıl kullanılır?

Fit Love Sıkılaştırıcı Jel Kullanıcı Yorumları

Siz de fit love sıkılaştırıcı jel ile alakalı kafanıza takılan tüm soruları yorum alanından sorabilir, eğer bu ürünü kullandıysanız tecrübelerinizi kullanmak isteyen hanımlar ile paylaşabilirisniz. Sizce fit love ürünleri gerçekten işe yarıyor mudur? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

eŞikayet Hakkında

Bu site yaklaşık 8 yıllık bir bilgi ve birikimin neticesinde aktif olarak yayına başlamıştır. Daima tüketicinin yanında olan eşikayet.net sitesinde siz de almış olduğunuz ürün ile alakalı yaşadığınız sorunları diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek konular...

2 YORUM YAPILMIŞ

  1. Ayla

    19 Eylül 2017 at 18:25

    Ben fit love jelin alerji yapiyo mu die sorucaktim ne kadar etkili beni istemedigim kadar zayiflatir mi bn jeli surdukten sonra yemek den kesildim niye acaba ogrene bilir miyim

  2. Ayla

    19 Eylül 2017 at 18:27

    Yemek yiyemiyorm artik eskisi gbi alerji oldum bnm istemedigm kadar zayiflatir mi bni jel

Sen de Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir