eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Fit72 Detoks Nedir?

Birkaç gündür araştırma yaptığım fit72 detoks ile alakalı bu yazımızda fit72 kullananlar tarafından paylaşılacak olan fit72 detoks kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. Bu ürünü eczanelerde bulmanız mümkün değildir. Sadece online satılan fit72 aslında bir çoğunuz itibariyle yakından tanıdığı dezpack dietto zayıflama ürününün bir benzeridir. Hatta o kadar ki içerisine katılmış malzemeler bile hemen hemen aynıdır. Bu yazımızda sizler de fit72 detox ürünü ile alakalı yorumlarınızı ve varsa eğer şikayetlerinizi paylaşarak ürünü kullanmak isteyenlere fikir verebilirsiniz.

Fit72 Detoks Nedir?

Satış sitelerinde iddia edildiğine göre fit72 detoks, 3 günde 2 bedene kadar incelmenize yardımcı olan -ki bu da neredeyse 5-6 kilodur- bir doğal detokstur. Yine satıcıların iddialarına göre eğer fit72 detoks ürününü satın alırsanız kendi alanında uzman diyetisyenlerin size önereceği diyet programlarını da uygulayarak bu üründen tam fayda sağlayabilirsiniz. İçerisindeki maddeler nedeniyle günlük kalori ihtiyacınızı karşılayarak size tokluk hissi sağlayacak olan bu ürünü 3 gün boyunca aksatmadan ve size söylendiği şekilde kullanırsanız 5-6 kilo kaybetmeniz mümkün olacaktır.

Hatırlatma: Satış sitelerinde ürünün iadesinin kabul edildiğini fakat iadenin gerçekleşebilmesi için kutudan açılmaması, tahrip olmaması ve yeniden satılabilir durumda olması gerektiği belirtiliyor. Eğer fit72 detoks aldıktan sonra açıp kullandıktan sonra geri iade etmek istiyorsanız bunu kabul etmeyeceklerini sitelerinde belirtiyorlar.

Değişik aromaları bulunan fit72 detoks zayıflama ürünü yağ yakımını hızlandırarak vücudunuzdaki toksinlerin de atılmasını sağlıyor. İsteğe göre süt ile yada yoğurt ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Değişik aromalarının olduğunu söylemiştim. Bunlar çikolatalı, muzlu ve çileklidir. Yine zayıflama ve diyet konularını takip edenler bileceklerdir bu ürün fitpack diyeti ile benzerlik göstermektedir. Dilerseniz fitpack diyeti kullananlar linkine tıklayarak ürün hakkında detaylara ve yorumlara ulaşabilirsiniz. Bu ürünün etkileri herkeste farklı olmaktadır. Metabolizmanıza göre farklı etkiler gösterecek olan fit72 detoks ürünü ile alakalı kullanıcı yorumları aşağıda paylaşılmaktadır.

Dezpack Dietto Kullanıcı Yorumları
Dezpack dietto kullananlar neler söylemiş? Gerçekten dietto işe yarıyor mu? Hepsi ve daha fazlası için dezpack dietto kullanıcı yorumları sayfasını ziyaret ediniz.

Fit72 Detoks Kullanımı

Bu ürünü kullandığınız zaman başka yiyecekler tüketmemeniz gerekiyor. Sadece ara öğünlerde 1 adet elma yada birkaç dilim karpuz tüketebilirsiniz. Bu da size enerji vermesi açısından gereklidir. Bunu da abartmamak gerekiyor. Fit72 detoks sadece 3 gün boyunca kullanılması gereken bir üründür. Günlük 3 saat arayla 200 ml yağsız süt yada 200 ml kadar yoğurt ile karıştırarak tüketiyorsunuz. Günde 5 defa 3’er saat arayla tüketmeniz gerekiyor. İçerisindeki yoğun lifli maddeler nedeniyle aç olduğunuzu hissetmeyeceksiniz bile. Açlık çekeceksiniz ancak bunu hissetmeyeceksiniz.

Fit72 Detoks Kullanıcı Yorumları

Değerli eŞikayet.net takipçileri… Bu ürünün 3 günlük kullanım paketi 89 TL + 10 liralık kargo bedeli ile birlikte 99 TL’dir. Eğer çok fazla kiloluysanız ve daha fazla yağ yaktırmak istiyorsanız 6 günlük paketi satın alarak 170 TL ödemeniz gerekecek. Kısaca:

 • 3 günlük fit72 detoks paketi: 89 TL
 • 6 günlük fit72 detoks paketi: 170 TL
 • 9 günlük fit72 detoks paketi: 260 TL

Sizler de eğer fit72 detoks ürününü kullandıysanız lütfen fit72 detoks kullanıcı yorumları ve fit72 şikayetleri başlıklı konudan ürün hakkındaki yorum ve şikayetlerinizi paylaşınız. Yapacğaınız yorumlar bu ürünü kullanmak isteyenlere fikir vereceğinden çok değerlidir. Güzel ve sağlıklı günlerin sizlerle olması dileklerimizle, hoşçakalın.

KULLANICI YORUMLARI ALANI

4 YORUM
 1. Meral

  Bana hiç bir şekilde yardımcı olmadılar 3 günde 300 gr gitti kendi çabamla onun daha fazlasını veririm aslıhan hanim hic umursamadi sorcak olusaniz hic yaramiyor derim bu saaten sonra urun bittikten sonra tekrara yazdim boyle oldu diye diyetisyen e yönlendirdi oda bizim yapacak biseyini olmadığını aslıhan hanımla görüşün bi çözüm bulsun dedi ama aslıhan hanim ilgilenmedi

 2. İlkem

  Soğuk almışım detoks günündeyim 1 tane pastil almamda bir sakınca var mı? Yani yan etkileri olur mu? Lütfen yazar mısınız? Teşekkürler.

 3. Güzin

  Ben de merak ettim umarım alanlar buraya yazar . Alınca ben de yazarım

 4. hivda

  sizlerden bir şey isteyebilirmiyim bu ürünün sıkıntıları yan etkileri varmı varsa bana açıklayabilirmisiniz çünkü bende kilolarımdan kurtulmak istiyorum arkadaşlar ne olur bana yardım edin.