Kozmetik

Fitback Dermotouch İnceltici Jel

Yazar:

Tarih:

Merhaba. Bu şikayet konusunda fitback sağlık ürünü olan dermotouch inceltici ve sıkılaştırıcı jel ile alakalı kullananlar tarafından paylaşılacak olan dermotouch kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. Burada ince bir detayı paylaşmak istiyorum. Lütfen “Fitpack Diyeti” ile “Fitback Diyeti” ürünlerini birbirine karıştırmayınız. İkisi de farklı ürünler olup fitpack diyeti kullanıcı yorumları bu linkte paylaşılmıştır. Bu yazımızda ise Fitback ürünü olan dermotouch inceltici jel kullananların yorumlarına ve şikayetlerine yer vereceğiz.

Fitback Hakkında Kısa Bilgi

Fitpack’i bilenler bilir. Burada bahsi geçen ürün de fitpack benzeri bir ürün olup sadece harf farklılığıyla farklı bir markadır. DermoTouch inceltici jel ise fitback markasına ait bir sıkılaştırıcı ve inceltici jeldir. Fitback diyeti yapanların kullanmaları tavsiye edilmektedir. Fitback, Nuhil Gıda A.Ş.’ne ait olan bir gıda takviyesidir. Bu ürün kesinlikle bir ilaç değildir. Firmanın bilinen adresi Fatih Mah. Tahralı Sok. Tahralı İş Merkezi No: 7 A Blok D: 2 Ataşehir – İSTANBUL  şeklindedir.  Dileyen kullanıcılar www.esikayet.net/fitback-nedir/ linkine tıklayarak ürün hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirler.

Dermotouch İnceltici Jel Nedir?

Bu ürün özellikle kadınların kullanmak istediği bir inceltici ve sıkılaştırıcı jeldir. Selülitleriniz sizi rahatsız ediyorsa bu ürün ile bu sorundan kurtulmanız mümkündür. Yapmanız gereken şey günde 1 defa selülit olan bölgeye 5 dakika boyunca masaj yaparak dermotouch inceltici jeli uygulamanızdır.

Burada dikkat etmeniz gereken husus bu jeli uygulamadan önce ılık suyla ıstlamış olduğunuz havluyla cildinize baskı yaparak gözeneklerin açılmasını sağlamaktır. Bu şekilde daha kolay bir şekilde selülitlerin yok olacağı iddia edilmektedir.

Dermotouch Sıkılaştırıcı Jel Kullananlar

Bu ürünün satış fiyatı fitback.com.tr sitesinde 89 TL’dir. Bu ürünün orjinal satış sitesi sizinle paylaşmış olduğumuz link olup başka sitelerden alacağınız ürünler muhtemelen sahte ürünler olacaktır. Bu yazımızda dermotouch inceltici jel kullananlar tarafından ürün hakkındaki düşünceleri paylaşılacaktır. Sizler de kafanıza takılan soruları yorum alanından sorabilirsiniz.

Dermotouch İçeriği Nedir?

Dermojel inceltici jel yan etkileri

Satış sitelerinde ürün ile alakalı yan etkileri var mı yok mu şeklinde bir bilgiye rastlamadık. Lütfen yukarıda paylaşmış olduğumuz resimde görmüş olduğunuz maddelerden birine karşı alerjiniz varsa kullanmayınız. Satış sitelerinde bu maddelerin inceltici krem içerisinde kullanıldığı belirtilmiştir.

Dermotouch Kullanıcı Yorumları

Sizler de eŞikayet.net sitesinde dermotouch inceltici jel ile alakalı düşüncelerinizi, tecrübelerinizi bu ürünü kullanmak isteyen kişilerle paylaşarak onlara yardımcı olabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz bu ürün işe yarıyor mu? Ne düşünüyorsunuz?

eŞikayet Hakkında

Bu site yaklaşık 8 yıllık bir bilgi ve birikimin neticesinde aktif olarak yayına başlamıştır. Daima tüketicinin yanında olan eşikayet.net sitesinde siz de almış olduğunuz ürün ile alakalı yaşadığınız sorunları diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek konular...

Sen de Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir