eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Fitback Nedir

TV8’de “Günaydın Doktor” isimli programın sponsoru olan “Fitback ürünleri” ile alakalı bu yazımızda fitback nedir, kullananlar ne diyor gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağız. Öte yandan fitback kullanıcı yorumları ve şikayetleri de yine bu başlık altında tartışılacaktır. Fit  back’in resmi internet sitesi fit back.com.tr’dir. Bu ürünü lütfen Fitpack Diyeti ile karıştırmayınız. İsim benzerliğinin olduğu hatta işlevlerinin bile aynı olduğu doğrudur ancak farklı firmaların, farklı isimlerle satışını gerçekleştirmiş olduğu iki farklı üründür. Fit back ürünü, Nuril A.Ş. tarafından satışı yapılan bir üründür. Aşağıdaki linklere tıklayarak hızlı bir şekilde ilgili alana ulaşabilirsiniz.

 1. Fitpack Nedir?
 2. Fitback Yan Etkileri Nelerdir?
 3. Fit back Nasıl Kullanılır?
 4. Fitpack Çeşitleri Nelerdir?
 5. Fitback Kullanıcı Yorumları
 6. Fitpack Hakkında Şikayet Yaz

Fitback Nedir?

Öncelikle bunun bir ilaç olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Fitback, kilo vermek isteyenler için geliştirilen toz formatında bir gıda takviyesidir. Bu ürünün enerjisi kısıtlanmış olup fazla kalori yakmanızın önüne geçmesi gibi bir özelliği bulunuyor. Yani ara öğün yada tam öğün hangisini alırsanız size bir tokluk hissi verecektir ama aslında karnınız tamamıyla dolmadığından dolayı bir müddet sonra zayıflamaya, yağ yakmaya başlayacaksınız. Sitelerinde iddia edildiğine göre Türk Gıda Kodeksine uygun olarak hazırlanmıştır deniliyor.

Not: Ürünün resmi facebook sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

İçerisinde protein ve temel besin maddeleri bulunuyor. Tat noktasında itici olmayan, besleyici ve lif bakımından zengin bir günlük gıda takviyesidir. Aslında etkileri fitpack diyeti ile aynı olan fit back ürünü de başlangıç ve devam paketlerinden oluşmaktadır. Bütün bunların detaylarını paylaşmaya devam edeceğiz.

Fitback Nasıl Kullanılır?

Fitback Kullanımı Fitback Nasıl Kullanılır?Fitback Kullanımı Fitback Nasıl Kullanılır?
Fitpack Kullanımı Fitback Nasıl Kullanılır?

Fit back‘in de hem başlangıç hem de devam ürünlerinin olduğunu az önce paylaşmıştık. Fitback başlangıç paketi ilk 2 günlük kullanım için olup bu paket ile metabolizmanız hazırlanmaktadır. Bu seti 2 gün boyunca günde 5 defa olacak şekilde kullanacaksınız. Her kullanım arasında 3 saat aranın olması gerekiyor ve fit back tüketirken başka hiç bir gıda tüketmemelisiniz. Her defasında 1 adet fitpack paketi 250 ml (1 büyük su bardağı) sütün içerisine katarak içiyorsunuz. Her 1 paket 1 öğünde almanız gereken protein, vitamin, mineral ve lifi barındırıyor. Hızlı bir şekilde kilo vermeye başlayabilmek adına bol bol su tüketmeniz tavsiye ediliyor. Ayrıca ara ara bitki çayları yada şekersiz türk kahvesi tüketebilirsiniz.

Fit back Devam Paketi Kullanımı

İlk 2 gün fitback başlangıç paketi ürünlerini bitirdiğiniz halde halen kendinizi hazır hissetmiyorsanız birkaç gün daha devam edebileceğiniz belirtiliyor. Lütfen bunun için ürünü satın aldığınız yerle irtibata geçiniz. Eğer kendinizi hazır hissediyorsanız bu defa devam ürünlerine başlayabilirsiniz. Burada her öğünde toz karışımını almıyorsunuz. Günde 2 defa almanız yeterli olacaktır. Ara öğünlerde ise 450-500 kaloriyi aşmayacak şekilde et, tavuk, salata, çorba gibi yemekleri alabileceksiniz.

Fitback Kullanıcı Yorumları
Fitback Kullanıcı Yorumları

Tavsiye edilen ilk kullanım kahvaltıdır. Kahvaltıda 1 adet devam ürününü 250 ml süte karıştırarak tüketiyorsunuz. Öğle yemeği olarak az önce söylediğimiz gibi biraz et yada ev yemeği alabilirsiniz. Bunun 500 kaloriyi geçmemesine özen gösteriniz. Ara öğünlerde de biraz meyve almanız yeterli olacaktır. Son olarak akşam yemeğinde de yine 1 adet devam paketi ürününü 1 bardak sütle karıştırarak içiniz ve 3 saat sonra 100 kalorilik birşeyler atıştırabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız yoksa bu son ara öğünü almasanız da olur. Yine burada da bol bol su tüketmeniz tavsiye ediliyor.

Fitback Yan Etkileri Nelerdir?

Ürün ile alakalı fit back.com.tr sitesinde yan etkileri ile alakalı bir bilgiye rastlamadık. Hatta emziren annelerin kullanabileceği fitback reform adında ürünleri de bulunmaktadır. Lütfen siz doktorunuza danışmadan bebeğinizin ve sizin sağlığınız açısından kullanmayınız.

Fitback Satış Fiyatı ve Ürün Çeşitleri

Fitback’in birkaç çeşit aroması bulunuyor. Ayrıca dermotouch inceltici ve sıkılaştırıcı jel ile birlikte bir de dileyenler için shaker bulunuyor. Bütün bunların fiyatlarını listelemek gerekirse şu şekilde bir tablo oluşacaktır:

 • Fit back Reform Çikolata Aromalı : 135,00₺
 • Fit back Vanilya Aromalı (15 GÜNLÜK) : 135,00₺
 • Fit back Muz Aromalı (15 GÜNLÜK) : 135,00₺
 • Fit back Çilek Aromalı (15 GÜNLÜK) : 135,00₺
 • Fit back Çikolata Aromalı (15 Günlük) : 135,00₺
 • Fit back Shaker (500 ml) : 19,00₺
 • DermoTouch İnceltici Jel : 89,00₺ (Yorumlar için Tıklayın)
Dermotouch inceltici jel nedir? Dermo Touch Kullanıcı Yorumları
Dermotouch inceltici jel nedir? Dermo Touch Kullanıcı Yorumları

Fitback Kullanıcı Yorumları

Değerli eŞikayet.net ziyaretçileri. Biz bu ürün ile alakalı yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde yukarıdaki bilgileri sizlerle paylaştık. Ürün hakkında tüm bilgiler ürünün satış sitesi incelenip, derlendikten sonra sizlerle paylaşılmıştır. Lütfen kronik rahatsızlığınız varsa bu tarz ürünleri kullanmayınız. Emziren anneler bu türlü ürünleri kullanmadan önce lütfen doktora danışsınlar. Aşağıdaki yorum alanını kullanarak sizler de fitback kullanıcı yorumları başlıklı konuda ürün hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. İlerleyen günlerde fitback reform kullananlar başlıklı konudan emziren anneler için geliştirilen ürün hakkındaki detayları sizlerle paylaşacağız. Sağlıklı ve güzel günlerin sizlerle olması dileklerimizle, hoşçakalınız.

Fitpack Reform Sitemize Eklenmiştir!

Güncelleme: Yeni inceleme yazısı reform ile alakalı detaylar eklenmiştir. Emziren anneler için geliştirilen çikolatalı fitpack reform ürünü için yukarıdaki linke tıklayabilirsiniz. Bu ürünleri eczanelerden satın alabilirsiniz. Lütfen yorum yapmayı unutmayınız 🙂