eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Fitballs zayıflama çayı kullananlar

Fitball's cla kullanıcı yorumları, eczane fiyatı, kullananların şikayetleri

Bir instagram hesabında gördüğüm fitballs zayıflama çayı ve fit balls cla yağ yakıcı kapsül ile alakalı bu yazımda sizler için detaylı bir inceleme paylaşacağım. Bu içeriğimde fitballs nedir, nasıl kullanılır, eczane fiyatı ne kadar ve kullananlar tarafından paylaşılacak olan şikayetleri, kullanıcı yorumları yayınlanacaktır. Yeni bir ürün olduğu için dikkatimi ve çekti ve Google’a fitballs kullanan ünlüler kimlerdir diye yazdığımda ise hiç şaşırmadığım bir sonuçla karşılaştığımı da belirtmek istiyorum. Nedir o detay? Yazıyı okumaya devam ediniz…

Fitballs nedir?

Fitballs, adını bugün ilk defa duyduğum içerisinde zayıflama çayı ve yağ yakıcı kapsül bulunan bir ödem atıcı settir. Sağlık bakanlığından değilde tarım bakanlığından onay almış olmasının dışından birçok instagram hesabında aniden reklamı dönmeye başlayan bu ürünü bazı ünlü isimlerde kullandığını iddia ediyor. Para karşılığı yada değil her ne şekilde olursa olsun bir şekilde reklamı yapılan fitballs zayıflama çayı sadece internet üzerinden satılmaktadır.

Genel olarak günde 1 defa kullanılması tavsiye edilen bu zayıflama çayını destekler mahiyette olan fitballs yağ yakıcı kapsül de spor yapanların kullanması gereken bir üründür. Hem enerji veriyor hem de fazla yağların yakılmasını hızlandırıyor. Sayfanın altında bulunan fitballs kullanıcı yorumları alanını mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Fitballs zayıflama çayı kullanımı

Her bir paketin içerisinde 15 paket zayıflama çayı bulunuyor. Kullanımı diğer zayıflama ürünlerinden farklı değildir. Günde 1 defa olacak şekilde akşam yemeklerinden önce kullanılması gerekiyor. Sıcak suyun içine koyacağınız 1 adet fitballs zayıflama çayı 5 dakika kadar demlendikten sonra afiyetle yemeklerden yarım saat kadar önce içiliyor.

Bu ürünün tanıtımını yapan instagram ünlülerinden biri de Su Sümeyye Engin’dir. İnstagram’da 150.000’e yakın takipçisi olan bu kişinin fitballs zayıflama çayı ve yağ yakıcı kapsül tanıtımını yapan videosu olmasına karşın şurada bulunan instagram hesabında videoya ulaşamadık.

Eğer emziriyorsanız, kronik bir rahatsızlığınız varsa, tansiyon veya kalp probleminiz varsa lütfen fit balls zayıflama ürünlerini kullanmadan önce doktora danışınız.

Fitballs kullananlar ne diyor?

Hakeza diğer fitballs kullanan ünlüler içinde aynı araştırmayı yaptığımızda benzer sonuçlarla karşılaştık. Buradan iki sonuca varıyoruz ya hemen hemen her ay yeni bir ürünün tanıtımını yapan bu kişiler gönderileri yayınladıktan birkaç saat sonra siliyorlar yada hiç yayınlamadan video için belirli bir ücret alıyorlar. Her ne ise bu ürünün işe yaramadığı yada çok işe yaradığı anlamına gelmiyor. O nedenle sayfanın altında mutlaka fitballs şikayetleri alanını da incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Hatta yine araştırma yaparken Youtube üzerinden izlediğim bir videoda Gülşah Saraçoğlu, fitballs sağlıklı yaşam çayı dediği bu ürün için eczanelerde satıldığını da iddia etmiştir. Biz sorduğumuz bazı eczanelerde bu ürünü bulamadık. Bulanlar lütfen yorum alanından hangi eczanede satıldığını da yazarlarsa o bölgede yaşayan kişiler için faydalı bir bilgi olacaktır.

Fitballs kullanıcı yorumları
Fitballs kullanıcı yorumları

Fitballs zayıflama seti şikayetleri

Bu arada unutmadan hatırlatmak isteriz. Az önce fitballs zayıflama çayı nasıl kullanılır sorusuna cevap vermiştik fakat fitballs cla kullanımı hakkında bilgiyi vermeden atladık. Bu ürünü de günde 2 defa sabahları ve akşamları olacak şekilde 1’er kapsül alarak kullanabilirsiniz. Eğer spor yapıyorsanız, egzersizler ile vücudunuzu zorluyorsanız bu ürün de vücuttaki ödemin atılmasını kolaylaştırmaktaymış. Eğer üründen memnun kalmadıysanız başkalarının da öğrenmesi adına fitballs şikayetleri yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Sizler için daha önce incelemiş olduğunuz diğer bitkisel kilo verdiren çaylara ulaşmak için zayıflama çayları linkine, eczanelerde satılan zayıflama ilaçları için de buraya tıklayınız.

Fitballs fiyatı ne kadar?

Şimdi gelelim en önemli konulardan biri olan fitballs fiyatı konusuna. Şimdi bu set 2 farklı üründen oluştuğu için fiyatlar da epey değişiktir. Ürünün fiyatlandırmasına aşağıda paylaşılmıştır.

 • Eğer 1 kutu fitballs zayıflama çayı  ve 1 adet fitballs cla kapsül almak istiyorsanız ödemeniz gereken fiyat 10 TL kargo parası ile birlikte 69 TL’dir.
 • Eğer 2 kutu fitballs cla yağ yakıcı kapsül ile birlikte 2 paket zayıflama çayı satın almak istiyorsanız kargo bedeli ile birlikte 129 TL’dir.
 • Yok arkadaşım ben hem 3 adet fitballs zayıflama çayı ve 3 adette fit balls cla satın almak istiyorum diyorsanız o zaman da kargo ücreti ile birlikte 189 TL ödemeniz gerekecektir.

Fitballs kullanan ünlüler kimlerdir?

Fitballs kullanıcı yorumları

Bu arada yukarıda sizler için derlemiş olduğumuz fitballs kullanan ünlüler videomuzu da izlemeyi unutmayınız. Ürün hakkında daha fazla araştırma yapmaya devam ediyoruz. Eğer gerçekten faydalı bir ürünse lütfen deneyimlerinizi fitballs kullanıcı yorumları alanından paylaşmayı ve insanları bilgilendirmeyi unutmayınız.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

8 YORUM
 1. Perhan

  Annem 5 kilo verdi 2 haftada , simdi bende basliyorum bugunden itibaren

 2. Gül Demirel

  Hiç bir işe yaramıyor nokta. Yazık gerçekten çok yazık.

 3. Gül Demirel

  Fit balls alalı 2 gün oldu. Kargo getirdi kapıma kredi kartı ile ödedim. Dün 1 bugün 2 kullanıyorum. Birşey anlayamadım. Tatlıyı kestim ve kapsül ve çayını kullanacağım. Çayın tadı güzel, normal bitki çayı tadı. Yalnız kapsül kutusunun içinde sanırım 1 tanesi patlamış olmalı ki kutunun içi sulu yağ gibi.. 🤢 Ne olacağını merak ediyorum. Umarım bir faydasını görebilirim. Bunu çok istiyorum.

 4. K.kose

  Ben yaklaşık bir aydır kullanıyorum ama daha hala bi etkisini görmedim herhangi bi yan etksii yok ama bi faydasida yok yani para tuzagı diyemibiliriz araştirdiğimda cık güvenmiştim inanmiştim ama hiçbirşekilde bi etkisi olmadi yani

 5. Perihan

  Ben yaklaşık 2 dakikadır yukarıda paylaşılan yazıyı okuyorum ve fitballs cla yazısını yaklaşık 91 bin kişi okumuş. Şimdi asagida yorum yapan Arkadaşın da dediği gibi bu 91000 kişi içinden kimse kullanmamış mi.? Kimsenin söyleyecek bir şeyi yok mu? İlginç…

  1. Sevinç Çelik

   Ben 2 kutu bitirdim toplamda dönem dönem olma üzere önce 16 sonra 8 kilo verdim ama uzun zamanda ve spor mutlaka yağ yakımı başka türlü olmuyor yan etkisi yok

 6. Yeşim

  Hiç olumsuz yorum yapılmaması çok ilginç. Hiç bir sitede olumsuz yorum yok. Mutlaka birilerinde bi yan etki göstermiştir. Paylaşılmaması fazla dikkat çekici güven vermiyor…

  1. Neduş

   Hep para tuzağı o yorumların gerçek olmadığı ünlülerinde sadece inanmadıkları halde para için yaptıkları reklamlar gibi….yazık! Ceplerimize uzanan Hırsızlık diz boyu….