Fitpack Diyeti mi? Fitback mi?

Fitpack Diyeti mi? Fitback mi? Kullanıcı Yorumları

Bu yazımızda fitpack diyeti ile fitback sağlık ürünü karşılaştırmasını yapacağız. Sizler de bu iki ürün ile alakalı kullanıcı yorumları ve şikayetleri aşağıdaki yorum alanından paylaşabileceksiniz. Biz ise hem fiyat karşılaştırması, hem ürün karşılaştırması yaparak bu iki ürün arasındaki farkları sizlere göstermeye çalışacağız. Daha önce eŞikayet.net’te fitpack diyeti kullanıcı yorumları ve fitback kullananlar başlıklı 2 farklı konuyu yayınlayarak detayları paylaşmıştık. Detaylarına ilgili başlıklara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  1. Fitpack Kullanıcı Yorumları
  2. Fitback Kullanıcı Yorumları

Arkadaşlar her iki ürünün de resmi satış sitelerini inceledik. Her iki ürünün de özellikleri aynıdır. Sadece 1 tane ufak fark bulunuyor ve bence bu ufak fark kimse için sorun olmayacaktır. İçerisindeki protein, mineral, vitamin değerleri aynıdır. Dilerseniz bunu şu şekilde gösterelim:

Fitpack Diyeti:

Protein: 20 gram

BCAAs: 5.4 gram

Lif: 3.8 gram

Vitamin ve Mineral: 25 çeşit

Aminoasit: 19 çeşit

Fitback Diyeti:

Protein: 20 gram

BCAAs: 5.4 gram

Lif: 3.7 gram

Vitamin ve Mineral: 25 çeşit

Aminoasit: 19 çeşit

Fitback Nedir? Fitback Kullananlar ve Şikayetleri

Fitback Diyeti ile alakalı merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına fitback kullanıcı yorumları konumuzdan ulaşabilirsiniz. Detaylar için görsele tıklayınız…

Her iki ürünün de çeşitli aromaları bulunuyor. Dileyen çilekli, muzlu, çikolatalı, vanilya seçenekleri alabilirler. Fiyat noktasında fitback, fitpack diyetinden 6 TL daha pahalıdır. Fakat kargo noktasında Fitback, Fitpack‘e göre daha avantajlıdır. Fiyat karşılaştırması ise şu şekildedir:

  • Fitpack: 129 TL + Kargo Bedeli (Kredi Kartı ile Ücretsiz Kargo)
  • Fitback: 135 TL + Ücretsiz Kargo

Her iki ürününde facebook sayfaları onbinlerce kişi tarafından takip ediliyor. Her iki ürünü de kullanan kişilerin çoğu memnun kaldığını belirtiyor. Hatta fotoğraf çekerek bunu facebook sayfalarında paylaşıyorlar. Bu noktadan sonra kararı size bırakmak istiyoruz.

Fitpack Diyeti Yapanlar, Kullanıcı Yorumları ve Fitpack şikayet

Fitpack Diyeti ile alakalı merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına fitpack kullanıcı yorumları konumuzdan ulaşabilirsiniz. Detaylar için görsele tıklayınız…

Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Ve elbette fitpack kullanıcı yorumları ve fitback kullanıcı yorumları da önemlidir. Aşağıdaki yorum alanından bu iki ürün hakkındaki düşüncelerinizi paylaşırsanız bu ürünleri kullanmak isteyenlere fikir vermesi açısından yararlı olacaktır.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0