eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Fitpack Diyeti Yapanlar

Fitpack diyeti yapanlar için bir kullanıcı yorumları sayfası açtık. Bu fitpack şikayet konusunda sizler için fitpack diyeti nedir, kimler yapamaz, yan etkileri nelerdir, zayıflatır mı gibi sorulara da yanıt vereceğiz. Bu sitenin fitpack resmi internet satış sitesi olmadığını belirtmek istiyoruz. Bu site sizlere fitpack hakkında tarafsız bir tartışma ortamı sunan bir şikayet sitesidir. Fitpack resmi internet sitesinden sipariş vermek istiyorsanız www.fitpack.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca fit pack diyeti yapanlar facebook grubunda paylaşılan birkaç fotoğrafı da sizlerle paylaşacağız.

Fitpack Diyeti Nedir?

Fitpack, kalorisi azaltılmış bir gıdadır. Bu ürünü kullandığınızda başka yemekleri, içecekleri alacağınız zaman çok dikkatli olmanız gerekecektir. Setin içerisinde 10 adet küçük paket bulunmaktadır. Her bir paketin içerisinde ise protein, aminoasit, çeşitli vitaminler ve minerallerin dışında bir de lif bulunmaktadır. Bu içerik sayesinde yediğiniz öğünler sizi tok tutmakla birlikte kalorisi az olduğundan bir müddet sonra vücudunuzdaki depolanmış yağların yakılmasını sağlayacaktır. Fitpack diyeti yapmak isteyenler için ekstra bir bilgi vermek gerekirse bu ürünün türk gıda kodeksi tarafından onaylandığı da satış sitelerinde belirtilmektedir.

Ekstra Bilgi: Dileyen ziyaretçilerimiz buraya tıklayarak Hacettepe Üniversitesi tarafından hazırlanan Türkiye’ye Özgü Besin ve Beslenme Rehberi isimli PDF formatındaki kitabı telefonuna yada bilgisayarına ücretsiz indirerek okuyabilirler. Kitap 96 sayfadan oluşmaktadır.

Fitpack diyeti kapsül yada içecek değildir. Toz formatında olan bu ürün süt ile karıştırılarak içilmektedir. Kullanırken sütün yarım yağlı olmasına dikkat ediniz. Fit pack diyeti bir başlangıç bir de devam ürünlerinden oluşmaktadır. Denemek isteyenler için 2 günlük başlangıç paketi ve devam etmek isteyenler için de fitpack devam paketi bulunmaktadır. Bu ürünü kullanmaya başladığınızda başka yemek ve içecek almamanız gerekiyor. Peki nasıl uygulanıyor?

Fitpack Diyeti Nasıl Yapılır?

Fitpack diyeti uygulanırken birkaç şeye dikkat etmeniz gerekiyor. Öncelikle 23 gramdan oluşan paketleri güne yayarak 1 günde 5 paket tüketmeniz gerekiyor. Her öğün arasında 3 saat olmalıdır. Kullanırken de yukarıda da ifade ettiğimiz üzere yarım yağlı süte karıştırılarak tüketilmelidir. Karışımı 1 büyük su bardağı içinde yapabilirsiniz.Bu şekilde fitpack başlangıç paketini 2 gün boyuca kullanabilirsiniz.

Eğer ben devam etmek istiyorum diyorsanız o zaman fitpack devam paketi sipariş vermeniz gerekiyor. Bu ürünü de şu şekilde tarif edebiliriz. Önce sabahleyin 1 fitpack ana öğününü tüketiyorsunuz. Sonrasında 100 kaloriyi geçmeyecek şekilde bir ara öğün almanız gerekiyor. Öğle yemeğinde 500 kaloriyi geçmeyecek şekilde bir yemek yiyebilirsiniz. Bu et, salata kombinasyonu olabilir. Daha sonra yine 100 kalorilik bir ara öğün almalısınız. Akşam yemeği olarak yine 1 adet fitpack diyeti ana öğününü alıyorsunuz ve birkaç saat sonra yine 100 kalorilik bir ara öğünle günü tamamlıyorsunuz.

Fitpack Diyeti Kullananlar Özlem Demirel
Fitpack Diyeti yapanlar isimli facebook grubunda Özlem Demirel tarafından paylaşılan bu fotoğrafta Özlem hanım 2 ayda 83 buçuk kilodan 68 kiloya düştüğünü belirtmiştir.

Fitpack Diyeti Kullananlar Ne Diyor?

Fitpack diyeti az önce de söylediğimiz üzere içerisinde protein, mineral, vitamin ve lif bulunduran bir zayıflamaya yardımcı gıda paketidir. Birkaç aromalı çeşidi bulunan fitpack dileyenler için çilekli, çikolatalı, muzlu kurabiyeli ve karamel latteli seçenekleri ile satılmaktadır. Fiyat olarak biraz yüksek olduğunu söylemeliyiz. Fakat gerçekten işe yarıyorsa eğer fit pack diyeti için bu para verilmeye değerdir diye düşünmekteyiz. İşe yarayıp yaramadığını da sizlerin yorumları ve şikayetleri ile aşağıdaki yorum alanından öğreneceğiz.

Fitpack Diyeti Öldürüyor mu?

Satış sitelerinde memnun kalmadığınız taktirde para iade garantisi olduğu belirtilmektedir. Gerçekten iade alıp almadıklarını deneyenler varsa lütfen yorum alanından paylaşsınlar.

1 adet fit pack diyeti 129 TL + kargo bedeli şeklindedir. 2 adet satın almak isteyenler 180 TL ödemeleri gerekiyor. Dileyen kişiler 1 adet çilekli 1 adet çikolatalı yada başka aromalı paketi satın alabiliyor.  Fitpack diyetinin yan etkileri noktasında bir bilgiye ulaşamadık. Yine de hamilelerin ve emziren kadınların kullanmamasını tavsiye etmekteyiz.

Fitpack Diyeti Kullanıcı Yorumları

Evet değerli eŞikayet.net sitesi takipçileri. Sizler için fit pack diyeti hakkında araştırma yaptık ve ürün ile alakalı detayları paylaştık. Eğer fitpack diyeti yapanlar arasındaysanız lütfen aşağıdaki yorum alanından ürün ile alakalı hem olumlu hem de olumsuz yorumlarınızı paylaşınız. Eğer kullanmak istiyorsanız fakat kafanızda soru işaretleri varsa bunu da yorum alanından sorabilirsiniz. www.esikayet.net