eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Flawless Epilasyon Kullananlar

Flawless tüy temizleyici epilasyon aleti kullanıcı yorumları ve şikayetleri

Amerika’da da satışı yapılan flawless epilasyon aleti artık Türkiye’de. Bu sayfanın altından flawless kullananlar tarafından yayınlanmış olan kullanıcı yorumları ve flawless şikayetleri okumadan ürünü satın almayınız. Yurtdışında bayağı tercih edilen bu ürün için ciddi harcamalar yapılıyor. Artık Türkiye’de de satışı yapılan tüy temizleyen epilasyon aleti orjinal midir onu bilemiyoruz. Satış fiyatı ise sadece bazı yerlerde 89 TL bazı yerlerde ise 59 TL’dir.

Flawless kullanıcı yorumları

Ağrıtmatan yüzünüzdeki tüyleri temizleyen bu ürünün sahtelerine karşı dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Amerika’da 20 dolara satılıyor. Walmart, Target gibi büyük alışveriş marketlerinden alabiliyorsunuz. Yolunuz düşerse yada bir tanıdığınız oradan geliyorsa isteyebilirsiniz.

Dilerseniz hemen kozmetik ürünleri linkine tıklayarak kategorimizde işinize yarayabilecek diğer ürünleri inceleyebilirsiniz.

Öyle zannediyorum ki Türkiye’de de dolar kuru üzerinden bu fiyat belirlenmiştir. Nereden geldiğini bilmiyoruz. Eğer siz de flawless yüz epilasyon kullanan biriyseniz lütfen sayfanın altından düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayınız.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI