eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Formbella Zayıflama Çayı

3 13.227

Merhaba arkadaşlar. Herbalife diye bi zayıflama ürünü var onu kullandım verdiğim kiloları herbalife kullanmayı bırakınca geri aldım fazlasıyla. Kilo vermek benim için zaten zordu ne yapacağımı şaşırdım yeni ürün arayışına girdim mecbur diyet yapamıyodum çünkü. Sonra fombella diye bi çay önerdi arkadaşım ve ona güvenerek aldım baya bi işe yaradı bir süre kullanmadım ama sonra giden kilolardan geri gelen olmadı ? Sizlere de formbella çayı tavsiye edrim.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

3 YORUM
  1. Melike

    Gerçekten işe yarıyomu ben çok ürün denedim ama fayfasını görmedim bana dönüş yapabilirmisiniz

  2. aylinali

    merhaba arkadaşlar. formbella ile tanışmadan önce kilo vermek için farklı yollar izledim ama bir sonuç alamadım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine formbella zayıflama ürünü sitesine girdim ürünü aldım ve çok memnun kaldım. tokluk hissi verdi fazla kilolar gitti. bende sizinle paylaşmak istedim fazla kilolarından sikayet olanlara tavsiye ediyorum. mutlaka deneyin.

  3. esma

    Kadınların korkulu rüyası fazla kilolar maalesef benim de korkulu rüyam olmuştu. Fazla kilolarımdan dolayı kendimi çok mutsuz görüyordum. Fazla kilolarımdan kurtulmak için çok yol denedim ama etkili olmadı. sosyal medyada formbella ile tanıştım. Temsilcileri ile iletişime geçtim sağolsunlar çok ilgililer ve her soruma sıkılmadan cevap verdiler. Formbella setini aldım düzenli olarak kullandım ve inanılmaz şekilde faydasını gördüm. Korkulu rüyam olan fazla kilolarımdan FORMBELLA zayıflama ürünü ile mucizevi şekilde kurtuldum. Simdi bende bedenimde daha mutluyuz:) Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. İyi ki varsın FORMBELLA.