eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Forx5 Zayıflama Çayı (Iron Tea)

Forx5 zayıflama çayı kullananlar başlıklı bu inceleme ve şikayet yazımızda daha önceleri iron tea zayıflama çayı olarak bilinen bu ürün hakkında sizler için forx5 kullanıcı yorumları, iron tea şikayetleri paylaşılacaktır. Ayrıca forx5 nasıl hazırlanır, kullanımı nasıldır, yan etkileri var mıdır, kimler kullanamaz gibi sorulara da bu yazımızda yer vereceğiz. Lütfen forx5 zayıflama çayı yada başka ürünleri satın almadan önce yorumları ve şikayetleri okuyarak karar veriniz.

Forx5 Zayıflama Çayı Nedir?

Bu ürünün reklamını TV’lerde göremezsiniz. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan satıcılar facebook, instagram gibi özellikle kadınların çok fazla takip ettiği sayfaları kullanmaktadırlar. Belki gerçekten forx5 zayıflama çayı içerek zayıflayan insanlar vardır! Her ne kadar şüpheli bir durum olsa da belki var olabileceğini kabul edelim ancak her insanın metabolizması bir olmayacağından dolayı herkes kilo verecek diye kural yoktur.

İçerisinde 9 farklı bitkinin bulunduğu bir karışım çayıdır. Bu tarz ürünler direkt olarak size kilo verdirmez, yağları yakmaz. Bir etkisi varsa sadece yaptığınız diyetlere katkı sağlar, spor yapıyorsanız yağ yakımını hızlandırır. Eğer kullanacaksanız bu şekilde aktivitler yapacaksanız kullanın. Aksi durumda paranızı sadece çöpe atmış, normal bir çay içmiş gibi bir etki görürsünüz.

Uyarı: Lütfen Google’da zayıflama hapı öldürdü şeklinde çıkan haberlere bakarak, hangi ürünler olduğunu inceleyiniz. Detaylar için tıklayınız.

Daha önceleri iron tea markasıyla satışı yapılan bu ürünün ismi değiştirilerek forx5 zayıflama çayı olmuştur. İçerisinde hibisküs, funda, biberiye, sandaloz sakızı, sinemaki, kitre, lohusa şerbeti, keten tohumu ve safran bulunmaktadır. Bu bitkilerin detoks etkisi gösterdiği bilinmektedir. Ancak direkt olarak yağ yakımına katkı göstermediği bilinen bir gerçektir.

Forx5 Bitkisel Zayıflama Çayı
Forx5 Bitkisel Zayıflama Çayı

Forx5 Zayıflama Çayı Hazırlanışı

Forx5 zayıflama çayı bildiğiniz çay demletme yöntemiyle hazırlanıyor. Yapmanız gereken şey suyu kaynattıktan sonra bu çayı bardağa koyup birkaç dakika demlenmesini beklemektir. İsterseniz demlik içinde hazırlayın isterseniz de 1 bardak içinde tek kullanımlık hazırlayın. Eğer 1 büyük bardağın içinde hazırlayacaksanız 2 çay kaşığı kadar forx5 zayılama çayını ilave edip 3-4 dakika kadar demlenmeisni beklemeniz gerekiyor. Eğer demlik içinde hazırlayacaksanız demliğin büyüklüğüne göre çayın miktarını arttırabilirsiniz. Şeker katılmaz. Şekersiz içmeniz gerekiyor.

  1. Vücuda enerji verir
  2. İştahı keserek, yemek yemeyi engeller
  3. Bağırsakları temizleyip, çalışmasını düzenler.
  4. Yemek yemeyi azaltacağından mideyi küçültür.
  5. Enerji verir.

Forx5 Zayıflama Çayı Kullananlar

Bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra bir değişiklik olup olmadığını yorum alanından paylaşarak, başkalarının da fikir sahibi olmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca forx5 zayıflama çayı kullanıcı yorumları okumadan satın almamanızı tavsiye ediyoruz. Emziren annelerin, hamile kadınların, kalp, damar, tansiyon, diyabeti olan hastaların kullanmaması gerekiyor.

ForX5 Zayıflama Çayı Şikayetleri

Ürünün resmi satış sitesindeki fiyatı 100 TL’dir. Ayrıca forx5 zayıflama jeli, kapsülü de bulunuyor. Biz eŞikayet.net sitesi olarak bu tarz ürünleri kullanmadan önce doktora danışmanızı, hiç değilse insanların ürünler hakkında paylaştıkları yorumları okumanızı tavsiye ediyoruz. Sağlığınız herşeyden önemlidir. Yorum yapmayı ve şikayetlerinizi paylaşmayı unutmayınız.