eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Garanti Bankası Müşteri Şikayet Merkezi

Garanti müşteri hizmetleri telefon numarası, mutlu müşteri hattı şikayetleri

Garanti bankası, hiç şüphe yok ki ülkemizin en çok müşteri kitlesine sahip olan bankalarından bir tanesidir. Burada garanti bankası müşterilerinin yaşamış olduğu problemler, başka kişilerin daha fazla sorun yaşamaması adına paylaşılıyor. Sayfanın altında bulunan garanti bankası şikayetleri alanından sizde yaşamış olduğunuz problemleri, kişisel bilgilerinizi yazmadan paylaşabilirsiniz. Başka yöntemleri kullanarakta sorunlarınızı garanti bankası müşteri hizmetleri ile sorunları giderebilirsiniz.

Garanti bankası müşteri hizmetleri

Garanti bankası müşteri hizmetleri, 7 gün 24 saat boyunca arayarak bazı problemleri giderebileceğiniz bir yöntemdir. Maalesef her sorun burada çözülmüyor. Bazı problemleriniz için şubelere gitmeniz gerekebilir. Garanti bankasının müşteri temsilcilerine ulaşmanın en kolay yolu 444 0 333 numaralı hattı aramaktır.

Garanti müşteri hizmetleri direkt bağlanma numaraları ise mutlu müşteri hattını aradıktan sonra sırasıyla 1 – 3 – 5’tir. Bu rakamlara tıkladığınızda direk müşteri temsilcilerine bağlanmış olursunuz. Tabii bu arada sizden kredi kartı bilgilerinizi girmenizi de isteyecektir. Hazırlıklı olun…

Garanti bankası şikayetleri

Sayfanın altında bulunan garanti müşteri şikayetleri alanından yaşamış olduğunuz sorunları, müşteri temsilcisi ile aranızda geçen problemleri, kredi kartı sorunları, banka personeli davranışı vs.. her ne gibi bir probleminiz varsa bunu diğer garanti bankası müşteri kitlesi ile paylaşabilirsiniz. Daha önce paylaşılan bazı müşteri problemlerine ulaşmak için garanti bankası linkine tıklayınız.