eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Garanti Bankası Telefon Numarası Değiştirme

Yurtdışında yaşıyorum. Türkiye’da garanti bankası müşterisiydim. Halen de kullanmaya, işlemleri yapmaya devam ediyorum. Telefonumdan online bankacılığı kullanarak bazı işlemleri gerçekleştiriyor olabilsem de garanti bankasında kayırlı olan telefon numarası bir türlü değişmedi, izin verilmiyor.

Türkiye’deyken cep telefon olduğu günden bu yana vodafone hattını kullanıyordum. Eğitimim nedeniyle  yurtdışına çıktığımdan dolayı hattım bir şekilde kapanmış ve eski numaramı kullanamıyorum. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde yapabileceğimiz birşey yok diyerek beni yüzüstü bırakıyorlar. Hal durum böyle olunca garanti bankası işlemlerimde aksıyor. Mesela bir cepbank transferi yapacağım zaman telefon doğrulaması soruyor fakat ben bu işlemi gerçekleştiremiyorum.

Lütfen garanti bankası telefon numarası değiştirme işlemi için bana yardımcı olun. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yakın zamanda Türkiye’ye gelme gibi bir durum söz konusu olmadığından dolayı telefon numarasını değiştirme, yeni bir hat alma yada banka ile iletişime geçme söz konusu değil. Bir yol gösterirseniz çok memnun olurum? Teşekkürler.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI