eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Gece Kızı Bitki Çayı ile Zayıflama

Gece Kızı Zayıflama Çayı Nedir? Teacare Nasıl Kullanılır? Kullanıcı Yorumları

Gece kızı bitki çayı, İbrahim Saraçoğlu’nun tavsiye ettiği bir zayıflama çayıdır. Kilo vermek isteyenlerin kullanmak istediği gece kızı çayı –teacare zayıflama çayı olarakta bilinir- ile alakalı kullanıcı yorumları ve ürün hakkında şikayetleri sayfamızın yorum alanından takip edebilirsiniz. Eczanelerde satışı yapılmayan bu ürün ilaç değildir. Sadece internet üzerinden satışı gerçekleştirilen bu ürün İbrahim Saraçoğlu’nun tavsiyesi ile birlikte epey kişi tarafından merak edilmiş ve kullanılmıştır. Son zamanlarda birçok firma gece kızı bitki çayı adıyla bitkisel zayıflama çayları üretmişlerdir. Hangi ürünün işe yaradığını, hangisinin yaramadığını yorum alanından takip edebilirsiniz.

Gece Kızı Çayı Kullananlar

Her 1 kutu gece kızı bitki çayı içerisinde 15 adet tek kullanımlık çay poşeti bulunuyor. Günde 2 defa kullanılması, içilmesi önerilen bu bitkisel çayın 1 paketi 2 haftalık kullanım için size yetecektir. Devamı için 40 TL daha ödeyerek yeni bir paket satın almanız gerekiyor. Birçok kişi değişik yorum sitelerinde, haber sitelerinde ürünün işe yaradığını söylüyor olsa da işe yaramadığını iddia edenler de yok değildir.

Biz gece kızı bitki çayı işe yarıyor yada yaramıyor diye direkt olarak bir şey söylemesekte bu tarz ürünlerin her insanda farklı etkiler göstereceği bilinen bir gerçektir. Zaten bitkisel çaylar size direkt olarak kilo verdirmez. [1] Kilo verebilmek için bol bol su tüketmeli, düzenli olarak spor yapmalı, yürüyüşe çıkmalı yada hiç değilse evinizde egzersizler yapmalısınız. Bunun için YouTube’da yüzlerce hatta binlerce evde yapılacak egzersiz hareketleri videoları mevcuttur.

Gece Kızı Bitki Çayı Kullanıcı Yorumları

Bir başka yazımızda gece kızı bitkisel zayıflama çayı ile alakalı nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir, kimler kullanamaz, içinde hangi bitkiler kullanılmıştır gibi soruların yanıtlarını paylaşacağız. Bu yazımızda gece kızı bitki çayı kullanıcı yorumları paylaşılacaktır. Siz de eğer bu ürünü kullandıysanız lütfen olumlu yada olumsuz yorumlarınızı kullanmak isteyen kişilerle paylaşınız. Yorum alanından gece kızı çayı kullananlar tarafından paylaşılan yorumları ve şikayetleri takip edebilirsiniz.

Gece Kızı Bitki Çayı Hakkındaki Yorumlar