eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Göğüs Altı Korse Kullananlar

Göğüs altı korseler kullanımı nasıldır? Kullanıcı Yorumları, Şikayetleri

Korse, erkek veya kadın farketmeksizin bazı duruş bozukluklarını tedavi etmek amacıyla kullanılan ürünler olsada bazıları da vücudu daha da güzel göstermek için kullanılan esneme özelliğine sahip içliklerdir. Bu yazımızda ise göğüs altı korse kullanıcı yorumları ile birlikte -varsa- göğüs altı korseler şikayetleri de yayınlanacaktır. Korse her ne kadar vücudu daha güzel göstermek için kullanılıyor olsa da fazla kullanımı neticesinde zararları da unutulmamalıdır.

Göğüs altı korse nedir?

Göğüs altı korse, günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilen, göğüsleri sıkmadan rahat hissetmenizi sağlayan korselerdir. İnternette ve çevrenizdeki iç giyim mağazalarından bu ürünlere erişebilirsiniz. Gittigidiyor, n11 gibi internet sitelerinde 30 TL’den 190 TL’ye kadar değişen fiyat aralığında satışı yapılmaktadır.

Göğüs altı korseler, değişik modellerde olup kimisi göbek kısmını kapatmakta kimisi de dizlere kadar inebilmektedir. Genellikle özel davetlerde, düğünlerde, nişanlarda kullanılmaktadır. Bu korseler de tüm korselerde olduğu gibi kapattığı alanı ince gösteren, en azından 1 beden inceltmektedir.

Göğüs altı korseler hakkında!

Lütfen bir ürünü satın almadan önce iyi bir araştırma yapınız. Satın alacağınız ürünler size daha fazla zarar verebilir. Az önce de söylediğimiz üzere internette 30 TL’ye de satılan göğüs altı korseler ucuz işçilik, adi malzeme kullanımı neticesinde cildinize ve iskelet sisteminize zarar verebilir.

Bu demek değildir pahalı ürünler kalitelidir, kesinlikle işe yarar fakat satın alacağınız korse ile alakalı kullanıcı yorumları ve şikayetleri lütfen inceleyiniz.

Göğüs altı korse kullanıcı yorumları

Siz de kullanmış olduğunuz korsenin markasını, memnun kalıp kalmadığınızı veya eklemek istediğiniz diğer yorumları sayfanın altındaki göğüs altı korse kullananlar alanından paylaşınız. Sağlıklı ve güzel günlerin sizlerle olması dileklerimizle…

Bu arada sitemizde paylaştığımız diğer korse markaları ile alakalı yorumları okuyabilmek için korse yorumları linkine tıklayabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI