eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Goji Berry Himalaya Kremi

Goji Krem Kullananlar Ne Diyor? Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Halk arasında goji kremi olarakta bilinen goji berry himalaya krem nedir başlıklı bu yazımızda ürünü kullananlar tarafından paylaşılacak olan -gerçek- kullanıcı yorumları ve goji krem şikayetleri size ürün hakkında bir fikir verecektir. Nurs Lokman Hekim ürünleri arasında yer alana goji himalayas cream 50 ml şeklindeki şişelerin içerisinde satılmaktadır. Aktarlardan temin edebileceğinizi bu ürünü online satış sitelerinden 29 TL gibi bir fiyata bulabiliyorsunuz. Orjinal midir? Orası satın alacağınız sitenin güvenirliğine göre değişecektir. O nedenle bir ürün satın almadan önce mutlaka insanların o ürün hakkındaki yorumlarını okumanızı tavsiye ederiz.

Goji Kremi Nasıl Kullanılır?

Goji berry himalaya kreminin kullanımı oldukça basittir. Dikkat etmeniz gereken tek şey uygulayacağınız bölgenin temizlenmiş olması gerektiğidir. Sonrasında da çok baskı yapmadan hafif bir şekilde dokunarak dairesel hareketlerle masaj yapar gibi cildinize yediriniz. Satış sitesinin iddiasına göre ürünün içerisinde kimyasal hiç bir madde bulunmamaktadır.

Bu ürünün içerisinde zayıflama amaçlıda kullanılan goji berry meyvesinin özü bulunmaktadır. Hatta birkaç yıl önce Türkiye’de goji berry zayıflama ürünü epey popüler olmuş, birçok kişi kullanarak kilo vermeye çalışmıştı. Şimdilerde ise goji berry meyvesinin özüyle cilt bakım kremi geliştirilmiş ve satılmaktadır.

Goji Berry Himalaya Kremi Kullananlar

Bu krem kullanıldıktan 24 saat sonra etkisini kaybetmektedir. Eğer sürekli olarak kullanmak istiyorsanız her gün düzenli olarak cildinize aynı işlemleri tekrarlamanız gerekiyor. Eğer sürekli kullanmaya ihtiyacınız yoksa cildinize sadece kimyasal ürünleri değil, hiç bir ürüne sürekli alıştırmayınız. Doğal olan görüntünüzü yapay şeylerle yıpratmaya gerek yoktur. Bu nacizane bir tavsiye olup karar sizindir elbette. Siz goji kremi hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumları paylaşmayı unutmayınız…

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI