eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Gold Strong Termal Krem Nedir?

Halk TV Canda Sağlık programının termal zayıflama uygulaması yayını izledikten sonra sizler için gold strong termal krem nedir, ne değildir, kimler kullanamaz, yan etkileri nelerdir, nasıl kullanılır gibi sorulara yanıt vereceğiz. Ayrıca yine gold strong termal krem kullananlar tarafından aşağıdaki yorum alanından termal krem şikayet ve kullanıcı yorumları da yayınlanacaktır. Programda izlediğimde ürünü tanıtan hanımefendi bu kremin kullanımının sağlıklı olduğunu ve tüm klinik çalışmalarını tamamladığını belirtmişti.

Gold Strong Termal Krem Nedir?

İçerisinde tam olarak ne olduğunu öğrenemedik. Sadece içerisinde bulunan regestril sederma sayesinde bölgesel yağların yakıldığı belirtilmiştir. Gerçekten işe yarıyor mudur? Bu konuda maalesef biz eŞikayet.net sitesi editörleri olarak kullanmadığımızdan dolayı ürün hakkında bir yorumda bulunamıyoruz. Fakat gold termal krem ile bölgesel incelme ile fazla yağlarınızdan kurtulacağınız iddia ediliyor.

Kullanımı içinde günde 1 defa kullanılması tavsiye ediliyor. Yaklaşık olarak 1 fındık büyüklüğündeki kremi yağlarından kurtulmak istediğiniz bölgeye sürerek masaj yapınız. Mesela sadece göbek bölgesinde fazlanız varsa bu bölgede kullanmanız yeterli olacaktır. Eğer bacak ve göbek bölgenizdeki yağlardan kurtulmak istiyorsanız bu iki bölgeye birer fındık büyüklüğündeki kremi sürmeniz gerekecektir.

Gold Termal Krem Yan Etkileri

Bu kremi kullandıktan 1 saat sonra cildinizde ısınmayı siz de hissedeceksiniz. Bu normaldir. Kremi vücudunuza sürdükten sonra duş almak istiyorsanız 6 saat beklemeniz gerekiyor. Bu kremi kullandıktan sonra vücudunuzdaki yağlar yakılmaya başlayacağından dolayı bol bol su tüketmeniz gerekiyor.

  • Termal kremi yaralı bölgelere sürmeyiniz.
  • Göz ve genital bölgede kullanılmaz.
  • Yüzünüze sürmeyiniz.
  • Solaryuma gireceğiniz zaman yada güneşe çıkacağınız zaman kullanılmamalıdır.
  • Bilinen yan etkisi yoktur.

Gold Termal Krem Kullanıcı Yorumları

Bu kremin satış fiyatı 1 kutusu 89 TL, 2 kutusu 99 TL’dir. Evet fiyat bu şekilde. Bu da sizi 2 adet ürün almaya yönlendirme taktiğidir. Aşağıdaki yorum alanını kullanarak siz de gold termal krem kullanıcı yorumları başlıklı konuda ürün ile alakalı düşüncelerinizi yazabilirsiniz. eŞikayet.net

Bu arada üründen memnun kalmadığınız zaman tüketici olarak iade hakkınız bulunmaktadır ancak bazı firmalar ürün iade kabul etmeyerek yasalara aykırı davranıyorlar. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız hakkınızın olduğunu belirterek sözü size bırakmak istiyoruz. Sizce gold termal krem nasıl bir üründür? Memnun musunuz?