eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Goldnose (Burun Maskesi)

Merhabalar. Bu inceleme yazımızda goldnose siyah nokta giderici burun maskesi ile alakalı detayları paylaşacağız. Ayrıca goldnose kullananlar tarafından paylaşılacak olan kullanıcı yorumları ve goldnose şikayetleri de yine bu sayfadan yayınlanacaktır. Sadece internetten satın alabileceğiniz bu ürün -sözde- Kore’den ithal ediliyormuş. İşte yarayıp yaramadığını sizlerden gelecek olan yorumlara göre değerlendireceğiz. Hazırsanız başlayalım…

Goldnose Siyah Nokta Giderici Maske

Bu ürünün satış fiyatı 1 kutusu 10 TL’dir. 5’li paket halinde alacak olursanız 38 TL’ye sahip olabiliyorsunuz. Amacı ise burnunuzdaki siyah noktaları yumuşatarak ortadan kaldırmaktadır. Goldnose siyah nokta giderici maske 3 adımda uygulanan bir üründür. İlk adımda burnunuzdaki siyah noktaların yumuşamasını sağlıyor. Sonraki adımda yumuşayan siyah noktaların cildinizden ayrılmasını, temizlemesini sağlıyor. Ve en son olarak gözeneklerin yeniden dolmaması için kapanmasını sağlıyor.

Goldnose Maske Yan Etkileri

Ürün ile alakalı yan etkileri hakkında bir bilgiye rastlamadık. Lütfen goldnose maskeyi kullanmadan önce yorumları ve şikayetleri okuyunuz. Eğer siz de bu ürünü kullandıysanız başka insanların da bilinçlenmesi adına yorum yapmayı lütfen unutmayınız.

Goldnose Maske Nasıl Kullanılır?

Öncelikle burnunuzu iyice yıkıyorsunuz. Kuruladıktan sonra 1. adım olan maskeyi burnunuzun tamamını kaplayacak şekilde uyguluyorsunuz. Sonrasında 5 dakika boyunca maskenin kurumasını bekliyorsunuz. Hatta satış sitesinde daha etkili sonuç alabilmeniz için biraz buhar tutarak gözeneklerin açılmasını sağlayabilirsiniz diye bir bilgi de paylaşılmıştır. Daha sonra da maskeyi yavaşça kaldırıyorsunuz.

2. aşamada ise maskenin arkasındaki filmi kaldırarak yeşil olan bölgeyi burnunuza yapıştırarak 15 dakika bekleyiniz. Daha sonra yavaş bir şekilde bu maskeyi de kaldırınız.

3. aşamada ise son maskenin arkasındaki filmi kaldırarak yine burnunuza yapıştırın ve 10 dakika kadar bekledikten sonra bunu da yavaş bir şekilde kaldırınız. Yapmanız gereken tüm işlem bu kadar. Bu işlemi yarım saat içerisinde bitirebilirsiniz.

Goldnose Siyah Nokta Giderici Maske Kullananlar

Değerli eŞikayet.net takipçileri. Bu ürünü kullananlar aşağıdaki yorum alanından düşüncelerini paylaşıyorlar. Sizin de kafanıza takılan soruları olursa aşağıdaki yorum alanından paylaşabilirsiniz. Sizce 10 liraya satışı yapılan goldnose maske gerçekten işe yarıyor mudur? Ne düşünüyorsunuz?

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI