eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Hammer of Thor vs. Luis Vigor Yorumları

Luis Vigor Kullananlar ile Hammer of Thor'u deneyenler şikayetleri ve yorumları

Bir ziyaretçi luis vigor kullanıcı yorumları sayfasında sipariş ettiği ürünün yerine hammer of thor (Thor’un Çekici) gönderildiğini yazmıştı. Merak edenler olabileceği düşüncesiyle thor of hammer mı yoksa luis vigor mu diye bir karşılaştırma yapmak istedim. Hangi ürün daha etkildir ve daha çok işe yarar? Kullananlar lütfen yorum alanından varsa eğer şikayetleri veya önerileri yazarlar mı?

Bildiğim kadarıyla hammer of thor ürünü henüz Türkiye’de tam olarak satışta olan bir ürün değildir. Satılıyorsa bile yeni başlamıştır. Luis Vigor ise birkaç yıldır satılan, birçok kişinin kullandığı bir üründür. Memnun kalanlar kadar şikayetleri olanlarda vardı. Fakat yeni bir ürün olduğundan dolayı henüz hammer of thor ile alakalı pek yorum yada şikayet bulunmuyor.

Yorumları Unutmayalım 🙂

O nedenle bu başlık altından hammer of thor yorumları ile luis vigor kullanıcı yorumları karşılaştırması yapılacaktır. Sizce hangisi iyidir? Ne diyelim? İyi olan kazansın değil mi? Bizce fiyatı çok yüksek değilse ve sağlığa zararları yoksa her ikiside denenmelidir fakat eğer yan etkileri, zararları varsa o zaman durup iki defa düşünmek gerekir. Şimdi söz sizde. Ne düşünüyorsunuz?

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

2 YORUM
  1. isimsiz

    Şimdi bu thors hammer işe yarıyor mu yaramıyor mu birileri açıklayabilir mi?

  2. Ahmet

    Ben başka siteden 3 kutu aldım ve ücretsiz kargo 59… Bilmem kaç kuruş