eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Haute Corset

Haute Corset Şikayet, Haute Corset vücut şekillendirici korse kullananlar bu ürün hakkında neler söylüyor? Bu yazımda haute corset kullanıcı yorumları ile birlikte ürün hakkındaki şikayetleri de bulabilirsiniz. İnternetten satışı yapılan ve Luis Bien markası tarafından satışı yapılan bu korse zayıflamak isteyenler için tavsiye edilmektedir. Hem zayıflatıyor hem de ince bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Vücut şekillendirme amaçlı satın alacağınız bu ürünün satış fiyatı 129 TL’dir. Luis Bien’in resmi internet sitesinden satın alabileceğiniz gibi çakma ürünleri de değişik internet sitelerinden daha ucuz fiyata da bulabilirsiniz ancak işe yarar mı, kalitesi aynı olur mu? Bunu tartışmak gerekir.

Haute Corset ile karın bölgenizin ve belinizin toparlanıp ince görünmesini sağlar. Ayrıca özellikle hamilelik sonrasında oluşan sarkmaları gizlemek içinde kullanabilirsiniz. Haliyle bu tarz korselerin amacının dik ve ince bir görünüme sahip olacağınızı aklınızdan çıkarmayın.

Haute Corset Şikayetleri

Günde 3-4 defa kullanabileceğiniz bu korseyi uzun süreli takmak sakıncalıdır. Öncelikle günde en fazla 2-3 saat kullanacağınızı lütfen unutmayınız. Aşağıdaki yorum ve şikayet alanından siz de haute corset ile alakalı kafanıza takılan soruları sorabilir, eğer kullandıysanız şikayetleri de diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

KULLANICI YORUMLARI ALANI