eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Herbalife Shake Nedir?

Herbalife shake nedir? Bu yazımda herbalife shake ile zayıflayanlar tarafından paylaşılacak olan herbalife zayıflama kullanıcı yorumları, herbalife shake şikayetleri ile birlikte bizler de sizler için herbalife formül 1 nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir, kimler kullanamaz gibi soruları cevaplayarak sözü sizlere bırakacağız.

Herbalife, özellikle son 5 yılda ciddi manada tanıtım, reklam ve ekip çalışmasıyla adını tüm dünyada duyurmuş ve sürekli olarak satış yapan bir marketing firmasıdır. Kozmetik ürünlerinden anne-bebek ürünlerine, kilo kontrol ürünlerinden cinsel sağlık ürünlerine kadar çok geniş bir ürün katalogu bulunan herbalife için kimileri güvenli değil, dolandırıcı yada insanları kandıran bir sistem diyor olsa da birçok kişi bu ürünler sayesinde para kazanmakta, geçimlerini sağlamaktadırlar.

Bu elbette kolay olacak birşey değildir. Yani adam akıllı bir para kazanabilmeniz için epey bir zaman ve uğraş gerekiyor. Eğer normal bir işiniz yoksa, sadece herbalife ürünleri satarak para kazanmak istiyorsanız üzülerek belirmeliyim ki bu öyle kolay olmayacaktır. İşte bu yazımda da herbalife kilo kontrol ürünlerinden biri olan herbalife shake hakkında birlikte konuşacağız.

Herbalife Shake ile Zayıflayanlar

Bu tarz ürünlerin satışı için internette çok fazla sayıda blog, tanıtım sitesi, ürün şikayet portalları açılmıştır. Hangi siteye güvenip, hangisine güvenmemek size kalmış bir durumdur. Bizler eŞikayet.net sitesi olarak bu yazımızda herbalife shake zayıflama ürünü hakkında sizlere birkaç bilgi paylaştıktan sonra sizlerden gelen yorumları yayınlayacağız. Eğer gerçekten işe yarayan bir ürünse herbalife shake kullananlar bunu yorum alanından belirterek sizlere de tavsiye ederler.

herbalife shake nedir
herbalife shake nedir

Yok eğer kullandıkları halde memnun kalmayan insanlar varsa da yine bunu herbalife shake şikayetleri başlıklı bu konuda yayınlayarak ürünü almak isteyenlere fikir verip, yardımcı olacaklardır. Az önce Herbalife Formül 1 karışımın bir gıda takviyesi olduğunu söylemiştik. Bu toz formatında olan ürünü süt ile karıştırıp kahvaltı, öğle yemeği yada akşam yemeği yerine içiyorsunuz. Başka da birşey içmeniz yada ymeeniz gerekmeyecektir. Ara öğünlerde dileyenler 1 adet elma, portakal, greyfurt gibi meyvelerden yiyebilirler. Ancak her zaman olduğu gibi yemeyi de abartmayacak şekilde… 🙂

Herbalife Shake Kullananlar

Bunun dışında her ne kadar herbalife shake karışımını herkes kullanabilir diyor olsalar da biz hamilelerin, emziren kadınların ve kronik rahatsızlığı olan kişilerin kullanmamaları taraftarıyız. Doktorunuza sormadan bu tarz ürünleri kullanmayınız. Satış fiyatı hakkında bir malumata sahip değiliz. Neticede bu tarz ürünleri bireysel olarak satıldığından dolayı internette resmi satış sitesinden bir etikete rastlamadık.

Fakat genel olarak herbalife ürünleri piyasadaki muadillerine göre yüksek fiyatla satılmaktadır. Mesela herbalife shake içeceği gibi birkaç alternatif bulunuyor. Bunlar fitpack, fitback, slimfit gibi ürünlerdir. Bu ürünler de yine sütle karışıtırılıp içilen, gıda takviyesi ürünler olup kilo vermek isteyenler için geliştirilmiştir. Bu ürünlerin fiyatlarına bakarak herbalife karışım ürününün yaklaşık olarak 150-250 TL arasında olduğunu söyleyebiliriz. Elbette bu fiyat 1 aylık kullanım için geçerli olacaktır.

Herbalife Shake Kullanıcı Yorumları

İnternette yüzlerce herbalife shake kullanıcı yorumları bulunuyor. Onlarca sitede paylaşılan yüzlerce yorumdan genellikle insanların memnun kalmadıklarını, işe yaramayan bir ürün olduğunu belirttiklerini söyleyebiliriz. Bunun haricinde üründen memnun kalanların olduğu da gözden kaçırılmaması gereken bir gerçektir. Sizler de herbalife shake nedir başlıklı bu yazımızda ürün hakkındaki düşüncelerinizi, yorumlarınızı diğer insanlarla paylaşmayı unutmayınız.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

7 YORUM
 1. Gülizar

  Ben 1 aydır kullanıyorum herbalife içeceğini ve şimdiden 6 kilo vredim bile. Spor yapıyorum, yediklerime de dikkat ediyorum ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek için ihtiyacım olan besin değerlerini herbalife ile karşılıyorum. Teşekkürler herbalife. İyi ki almışım seni.

 2. melisa

  arkadaşlar kullanmayın ben cayını aldım 4 gün kullandım o dört gün içinde sürekli mide bulantısı agrısı kusma bas agrısı yasadım 2 gün kestim cayı suan iyiyim içmeyin sakın saglıga zarar herbalife kullanmayın

  1. Sibel

   Ne kadar cahilce bir yorum 4 gün kullanmış baş ağrısı mide bulantısı bilmem ne bırakın bu yalanları. Bunlara sebeb olacak hiç bir şey yok içeriğinde bir de doktor yazmış zararlı diye . Sıkıyorsa bir doktor şundan dolayı herbalfe zararlıdır yazsın. Altınada kaşesini bassın bakalım yiyorsa 😀

 3. DUYGU

  iyi günler bende kullandım evet işe yaradı belki ama sürekli para yetiştirmek zor oluyor maddi durumdan sonra bıraktım verdiğim 7 kilonun 3 katını aldım pişmanım kullandığıma vücudumda şişlik var atamıyorum keşke hiç kullanmasaydım.. TAVSİYE ETMİYORUM

 4. Necati

  Bu işte büyük paralar varmı yoksa türk milletimi kandırıyorsunuz

  1. eŞikayet

   Konuyu biraz daha açar mısınız Necati bey? Tam olarak ne söylemek istediniz?

 5. Necati

  Bu işte büyük paralar varmı?