eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Herbalife Zararları Nelerdir?

Herbalife zararları nelerdir – Geçtiğimiz haftalarda sizler için herbalife shake ürünü olan herbalife formül 1 incelemesi yaparak, ürün hakkında nedir, ne değildir, yan etkileri nelerdir gibi soruları yanıtlamıştık. Bugün ise herbalife zararları nelerdir konusunu irdeleyeceğiz. Öncelikle herbalife ürünlerinin tamamı olmasa da bazıları sağlık bakanlığı onaylı değildir. Bu nedenle alacağınız ürünün sağlık bakanlığından onaylı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz.

Herbalife Zararları

İnternette herbalife bakanlık ürünlüdür yada amerikanın bilmem ne sağlık örgütünden onay almıştır gibi belgesiz haberlere lütfen itibar etmeyiniz. Artık internette insanlar üç-beş kuruş para kazanabilmek için türlü türlü yalanlar söyleyip, insanları kandırabiliyorlar. Bunun için photoshop kullanarak görselleri öyle güzel ayarlıyorlar ki inanmamak elde değildir. Bunda sosyal medyanın da etkisi oldukça büyüktür.

Belki konu dışı olacak ama örneklendirmek amacıyla bugünler de popüler olduğundan söylüyorum. Son zamanlarda Myanmar’ın Arakan eyaletinde Budist rahipler ve Myanmar yönetimi tarafından Müslümanlara zulüm yapılmaktadır. Bu doğru bir bilgidir ve böyle birşeyin olduğu gerçektir. Fakat doğru olmayan şey farklı coğrafyalarda meydana gelmiş doğa olayları ya da büyük kazalar sonucunda yaralanan, bir yerlere toplanan insanların yakılması sanki Arakan’da gerçekleşiyormuş gibi algılanmasına neden olmuştur. Umarım anlatabilmişimdir. Yani sosyal medyada o kadar çok kulaktan doğma bilgi bulunuyor ki yanlış olan şeyler bir zaman sonra doğru olarak algılanabiliyor. Bu nedenle birşeyi araştırırken yada satın almadan önce iyice araştırınız. Aynı şey herbalife zararları içinde geçerlidir. Bazı yerlerde hiç yan etkisi yoktur, zararları bulunmuyor denilse de bu doğru değildir. İçerisinde kimyasal madde varsa birilerinde yan etkileri de görülebilir. Çünkü o insanın o maddelere karşı allerjisi olabilir. Herneyse..

Aşağıda paylaşmış olduğum 2 farklı görselde bir internet sitesinde herbalife zararları başlıklı konuda paylaşılan 2 farklı yorumu göreceksiniz. Bunlardan bir tanesi Doktor olduğunu iddia ederek herbalife ürünlerinin çok sağlıklı olduğunu belirtip, insanların kullanmalarını tavsiye etmiş. Diğer yorumda ise mantıklı bir yaklaşımla doktor olduğunu iddia eden kişiye eleştiriler yapılmış. Ben de yorumları size bırakıyorum.

Herbalife zararları: Resim-1

Herbalife Zararları Nelerdir

Herbalife zararları: Resim-2

Herbalife ürünleri yan etkileri nelerdir?

Herbalife Kullanıcı Yorumları

Herbalife zararları üründen ürüne göre değişse de doktorunuza danışmadan kullanmamanızı tavsiye ederiz. Mesela kilo kontrol ürünü olan herbalife shake için hamilelerin, emziren kadınların, kronik rahatsızlığı olan kişilerin kullanması tavsiye edilmiyor. Bebeğe ve anneye zararı olabilir. Bunun dışında kozmetik ürünlerinin içerisinde kullanılan malzemeler farklı olduğundan dolayı hepsi için aynı yan etkisi bulunuyor, zararları şu şekildedir demek doğru değildir. Bu nedenle aşağıdaki yorum alanından hem editörlerimiz tarafından hem de sizler tarafından herbalife zararları ürün isimleriyle birlikte zaman içerisinde paylaşılacaktır. Sizler de kullanmış olduğunuz ürün / ürünler hakkında paylaşımda bulunmak için yorum ekle linkine tıklayablirsiniz.

KULLANICI YORUMLARI ALANI

2 YORUM
  1. Rabia Baştepe

    Sizler burada herballife ı kötüleyeceğinize öncelikle belgeleyin lütfen.herballife firmasının arkasındaki profesörlere bi bakın ondan sonra yalan mı doğrumu bakarsınız.ilaç ol odığı için sağlık bakanlığı onayı yok çünkü bunlar gıda takviyesi ondan dolayı tarım bakanlığı onaylıdır.araştırmış gibi burada konuşacağınıza öncelikle bi detaylı araştırın.son olarak herballife firmasında barkod onayı vardır.bu ne demek diyorsanız söyleyeyim.üzerinde ne yazıyorsa içinde o var demektir

  2. Sude

    Insanlarin ekmekleriyle oynamak ne kadar kolay… Nerede belgeniz var mi? Bir sikayetiniz varsa mahkemelere başvurun kulaktan dolma bilgilerle para kazanan insanlarin 3 kurus ekmegi ile oynamayin!