eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Herbalife Zayıflama Ürünleri

Herbalife zayıflama ürünleri başlıklı bu konumuzda dünyaca ünlü herbalife zayıflama seti kullananlar tarafından bu ürün ile alakalı herbalife kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. Aslında herbalife sitesinde bu ürün kilo yönetimi kategorisinde paylaşılmaktadır. Yani direkt olarak kilo verdirici olduğu söylenmiyor da kilo vermeye yardımcı bir içecektir deniliyor. Bizce de en doğrusu bu şekildedir. Yani size yüzde 100 kilo verdireceği garantisi verilmemiştir. Eğer çevrenizde size bu ürünü denettirecek bir herbalife çalışanı varsa ondan yardım alarak ürünü deneyebilirsiniz.

Herbalife Besleyici Karışım Nedir?

Herbalife zayıflama ürünleri aslında tek bir çeşittir. Adı formül 1 olan bu ürünün 3 farklı aroması bulunuyor. Bunlardan bir tanesi vanilya, bir tanesi çikolatı ve diğeri ise fındık aromasıdır. Daha önce kullandınız mı bilemiyorum tabi ancak herbalife ürünleri ile alakalı kullanıcı yorumları ve şikayetleri aşağıda paylaşılıyor. Siz de yorum paylaşarak başkalarının da bilgilenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Fitback Nedir? Fitback Kullananlar ve Şikayetleri
Fitback Nedir? Fitback Kullananlar ve Şikayetleri

Zayıflama, günümüzün en büyük problemlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Dünya’da ve son zamanlarda Türkiye’de de büyük bir sorun haline gelen obezite ile mücadele etmek için sağlık bakanlığı ve bazı sivil toplum örgütleri kampanyalar düzenlemiş, sağlıklı bir hayat için bilgilendirme çalışmalarında bulunmuşlardır. Buna rağmen zayıflama işi sabır gerektiren, azim gerektiren bir iş olduğundan dolayı birçok kişi başladıktan birkaç gün sonra uyguladığı yöntemleri terketmiş ve kilo verememiştir.

Herbalife Formül 1 Hakkında

Buna bağlı olarak herbalife zayıflama seti gibi onlarca hatta yüzlerce zayıflamaya yardımcı ürün üretilmiş, bunlardan bazıları insanların ölümüne sebep olmuş olsa da çoğu halen aktif olarak satılmaya devam etmektedir. Herbalife zayıflama ürünleri öğünlük tüketilmesi gereken ve her 1 paketi 1 öğün yerine geçen besleyici, tok tutucu karışımlardır. Ürünün tanıtım sitesinde formül 1 olarak adlandırılan öğünlük karışımın içerisinde proteinler, temel besin maddeleri, vitaminler ve mineraller bulunmaktadır. Aslında daha önce fitpack diyeti nedir başlıklı konuda buna benzer bir ürünü tanıtmıştık. Daha sonraları fitback zayıflama ürünleri de çıkınca bununla ilgili de bir kullanıcı yorumları sayfası yayınladık. Dilerseniz linklere tıklayarak ilgili konulara yönelebilirsiniz.

Fitpack Diyeti Yapanlar, Kullanıcı Yorumları ve Fitpack şikayet
Fitpack Diyeti Yapanlar, Kullanıcı Yorumları ve Fitpack şikayet

Herbalife Zayıflama Ürünleri:

  1. Herbalife Formül 1 lezzetli bir öğünlük karışımdır.
  2. İçerisine B ve C vitaminleriyle birlikte Kalsiyum ve Demir bulunuyor.
  3. Ayrıca toplamda 22 vitamin ile birlikte bol miktarda mineral barındırır.
  4. Kilo kontrolü yapmak için formül 1 kullanabilirsiniz.
  5. Her 1 paket 1 öğünlük ihtiyacınızı karşılayacağından başka gıdalar almamanız gerekiyor.

Herbalife, satış sitesinde bu ürünü kullanmadan önce doktora danışmanız gerektiğini belirtiyor. Zaten herbalife belirtmemiş olsaydı bunu biz her üründe belirttiğimiz gibi sizlerle paylaşacaktık. Bu türlü ürünlerin şakası olmadığından kullanmadan önce mutlaka uzmanlara danışmanız gerekiyor.

Dream tox Zayıflama Çayı Kullananlar, Dreamtox Nedir?
Dream tox Zayıflama Çayı Kullananlar, Dreamtox Nedir?

Formül 1 Shake Kullanımı

Bu karışımın hazırlanması için ihtiyacınız olan şey bir bardak süt ve tabii ki herbalife shake tozudur. 1 bardak ılık sütün içine 2 çay kaşığı herbalife tozu karıştırıp tüketmeniz gerekiyor. Etkili sonuç alabilmek için düzenli kullanım gerekiyor.

Günde 3 defa kullanılması tavsiye ediliyor. Sabah ve akşamları tüketseniz de olur. Fakat bol su tüketip, başka bir şey yememeniz gerekiyor. Ara öğünlerde 1 meyve alabilirsiniz. İçeceklerinizde şeker olmamasına ve  tabii ki gazlı olmamasına dikkat ediniz.

Papaya Slim Nedir? Papaya Slim Kullanıcı Yorumları
Papaya Slim Nedir? Papaya Slim Kullanıcı Yorumları

Herbalife Zayıflama Seti Yan Etkileri

Bu ürünün her hangi bir yan etkisi belirtilmediğinden kesin bilgiler paylaşamıyoruz. Ancak herbalife zayıflama ürünleri yada diğer kilo vermeye yardımcı ürünlerde olduğu gibi hamilelerin, emziren kadınların, kalp-damar-tansiyon rahatsızlığı veya panik atak olanların kullanmamasını tavsiye ediyoruz. Ayrıca 18 yaşından küçük kişilerin kesinlikle kullanmaması gerekiyor. Eğer depresyon ilacı kullanıyorsanız doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Herbalife Kullanıcı Yorumları

Ayrıca herbalife zayıflama ürünleri ile alakalı aşağıdaki yorum alanında kullanıcı yorumları ve herbalife şikayetleri -paylaşılmışsa- okumanızı tavsiye ederiz. Siz de bu ürün hakkında tecrübelerinizi, yorumlarınızı paylaşarak başkalarının da bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. eŞikayet

    Herbalife ürünleri ile alaaklı merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına bu başlık altından ulaşabilmeniz mümkündür. Eğer memnun kaldıysanız yada şikayetleriniz varsa bunu başka insanlarla paylaşarak onların da bilgilenmesine yardımcı olabilirsiniz.