eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

HHS A+1 Bitkisel Zayıflama Hapı

HHS Bitkisel A1 Kullanıcı Yorumları, Şikayetleri, Yan Etkileri

Bitkisel zayıflama ürünü olan HHS a+1 30 kapsül ile alakalı olarak eŞikayet.net’te kullananlar tarafından yapılan hhs a1 kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. Peki gerçekten hhs a1 zayıflama hapı işe yarıyor mu? Zayıflamak isteyenler bu ürünü kullanırsa memnun kalırlar mı? Öncelikle belirtmek gerekir ki bu ürün bir ilaç değildir ve eczanelerde satılmamaktadır.

HHS A1 Zayıflama Hapı Nedir?

HHS A+1 bitkisel zayıflama hapı, içerisinde barut ağacından zencefile havlıcandan tarçına kadar 11 farklı bitki özünün bulunduğu, sağlık bakanlığı tarafından değil, tarım ve hayvancılık bakanlığı tarafından onayı ile üretilmiş bir gıda takviyesidir.

 1. Barut ağacı kabuğu
 2. L-Karnitin
 3. Kakule
 4. Zencefil
 5. Garsinya
 6. Lapidyum
 7. Havlıcan
 8. Rezene
 9. Tarçın
 10. Karanfil
 11. Dereotu tohumu

Sayfanın altında bulunan hhs a1 kullanıcı yorumları bölümünden ürün ile alakalı paylaşılan / palaşılmış olan yorumları ve şikayetleri okuyabilir, siz de kullandıysanız görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

HHS A1 Kullanıcı Yorumları

Günlük 1 kapsül kullanılması tavsiye edilen bu ürünün 11 yaşından büyük kimselerin kullanmasında bir mahsur olmadığı satış sitelerinde belirtilmektedir.

Her ne kadar ürünün yan etkileri yoktur deniliyor olsa da yine de hamilelerin, emziren kadınların, kronik rahatsızlığı olanların veya kalp-damar sorunu yaşayanların kullanmaması iyi olacaktır.

HHS A1 30 Kapsül Kullananlar

Normal satış fiyatı 119 TL olan hhs a1 bitkisel zayıflama hapı çoğu internet sitesinde 99 TL’den satılmaktadır. Her bir kutu içerisinde 30 kapsül bulunmakta ve düzenli kullanıldıı taktirde, diyet programı ile birlikte desteklenirse 30 gün gibi bir sürede etkisini göstereceği belirtilmektedir. Bu konuda hhs a1 kullananlar, sayfanın altında görüşlerini belirterek diğer insanlara yardımcı olabilirler.

HHS’nin resmi internet sitesi için şuraya tıklayabilirsiniz. Sitemizde paylaşılan tüm zayıflama ürünleri ile alakalı yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?

KULLANICI YORUMLARI ALANI

2 YORUM
 1. Emine

  ben kullandım 1 ayda 8 kilo verdim diyete uyarak tabi sabah kahvaltıdan 15 dk önce alınıyor ve günlük 2.5 litre su iciyorum arada yeşil elma detoksu yapıyorum(internette tarifi var ) aa ürün eczaneden alınmalı

 2. tarık

  Kullanan kimse yok mu?