eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

İnce Yaşam Fit Beden Sıkılaştırıcı Erkek Atlet

İnce Yaşam fitbeden sıkılaştırıcı erkek atlet kullanıcı yorumları sayfasında kullanmış olduğunuz bu ürünler ile alakalı düşüncelerinizi, tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. İnternetten satın alabileceğiniz ince yaşam fit beden zayıf gösteren korseleri 59 TL’den başlayan fiyatlarla temin edebilirsiniz. Genelde bu tarz ürünler kadınlara yönelik geliştirildiği için erkekler hep şikayet ederler. Neden bize göre de üretmiyorsunuz diye. Son zamanlarda bunun farkında olan üreticiler erkekler içinde zayıf gösteren korse üreterek satmaya başladı.

Sıkılaştırıcı Erkek Atlet

Bu ürünü denemediğimiz için iyi ya da kötü bir yorumda bulunmuyoruz. Eğer kullanılan malzeme iyiyse ve dikişleri sağlamsa tercih edilebilir. Elbiselern altına giyilince belli olmadığından sizi zayıfmışsınız gibi gösterecektir.

Fakat unutmamak gerekir ki bu tarz ürünleri çok fazla uzun süreli kullanmak sağlık açısından iyi değildir. Günde birkaç saat kullandıktan sonra çıkarmanız iyi olacaktır. Geceleri kesinlikle sıkılaştırıcı atlet giyip uyumamak gerekiyor.

Erkekleri Zayıf Gösteren Korseler

Dediğimiz gibi internette ince yaşam internet sitesinde zayıf gösteren erkek korsesini 59 TL’ye sipariş edebilirsiniz. Eğer bu ürünü kullandıysanız sayfanın altında bulunan ince yaşam fit beden sıkılaştırıcı erkek atlet kullanıc yorumları alanından görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI